Müzik indir

20 Ocak 2021 Çarşamba

MHP, ittifaka sadık

Polisler, gönüllere baskın yaptı

KASTAMONU İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, kovid-19 tedbirleri dolayısıyla sokağa çıkamayan çocuklara moral olmak için seferber oldu

22 Aralık 2020 Salı 10:44
Polisler, gönüllere baskın yaptı
 

KASTAMONU İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, kovid-19 tedbirleri dolayısıyla sokağa çıkamayan çocuklara moral olmak için seferber oldu. Ekipler kısıtlama nedeniyle evlerinden çıkamayan çocukların evlerine misafir oldu.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, ‘Çocuklarımız İçin Bir Sürprizimiz Var’ projesini hayata geçirdi. Ekipler,çocukların evlerinin zilini çalarak çocukları çeşitli hediyelerle onları sevindirdi. Anasınıfı öğrencilerine boyama kitabı, ilkokul öğrencilerine de Şehit Şerife Bacı Romanı ve kitap seti hediye eden ekipler, kısıtlama süresince 3 bin çocuğa ulaşmayı planlıyor.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdür Vekili Yasemin Acar, gazetecilere, kovid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında çocukların moral ve motivasyonunu artırmak istediklerini ifade etti. Acar; “Onların can sıkıntılarını gidermek için çeşitli hediyeler getirdik. Boyama kitabı, Şehit Şerife Bacı okuma kitabı, atkı, bere gibi küçük hediyeler verdik. Bu süreçte çocukların yanlarında olmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

7. sınıf öğrencisi Şerife Bozaklı ise sokağa çıkma kısıtlamasında sıkıldığını söyleyerek; “Polis ağabeyler bize küçük hediyeler getirdiler, mutlu olduk. Polislerimize teşekkür ederim” dedi.

Esentepe Mahallesi Muhtarı Recai Karandı ise; “Polis ekibimiz muhtarlığımıza geldiler. Pandemi sürecinde çocukların evden çıkamadıklarından dolayı onlara hediye getirdiklerini söylediler. Bizler de polis ekiplerimize yardımcı olduk, birlikte çocuklarımızın evlerini gezdik. Ekiplerimiz hediyelerini verdi biz de çocuklarımıza çikolata verdik. Polis ekiplerimize teşekkür ederim" dedi. (Alperen Erkuş)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV