Pattabanoğlu’dan kaçırılmayacak fırsat

Pattabanoğlu Kuyumculuk ve Mücevherat, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği indirim günlerine bugünden itibaren başladı

Pattabanoğlu’dan kaçırılmayacak fırsat

Pattabanoğlu Kuyumculuk ve Mücevherat, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği indirim günlerine bugünden itibaren başladı. 31 Ekim’de sona erecek olan ‘Efsane İndirim Günleri’ kapsamında Türkiye’nin önde gelen pırlanta, altın ve saat markalarının tüm ürünlerinde maliyetine, hatta bazılarında maliyetinin altına satışlar yapılacak.

TÜM ÜRÜNLERDE İNDİRİM UYGULANACAK

İndirim günlerinde saat ve pırlantalarda yüzde 50’ye, altın takıda yüzde 35’e varan indirimlerle, müşterilerini artan altın fiyatlarına karşın uygun fiyat avantajından yararlanmaya çağıran Pattabanoğlu Kuyumculak ve Mücevherat sahibi Feyyaz Pattabanoğlu; “Geleneksel olarak her yıl yaptığımız indirim günlerini, aynı anda Belediye Caddesi ve Barutçuoğlu AVM mağazalarımızda uygulayacağız. Sadece güncelliğini yitiren ürünlerde değil, tüm ürünlerde indirim uygulanacak. Ayrıca bazı ürünler için maliyet, hatta maliyet altı satışlar olacak. Bayiliğini yaptığımız birçok ünlü markanın da desteğini aldığımız bu avantajdan yararlanmak adına misafirlerimizi bekliyoruz” dedi. Bugün başlayan indirim günleri, 31 Ekim’de sona erecek. (Haber Merkezi) Bu bir reklamdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER