Lider OSGB, kalitesini tescilledi

Kastamonu’da faaliyet gösteren Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik yaptığı başvuruların ardından, Lider OSGB, İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, İSO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, İSO 10002 Müşteri Memnuniyet Sistemi Belgeleri alarak hizmet kalitesi ile güvenliğini ulusal ve uluslararası alanda tescilledi

Lider OSGB, kalitesini tescilledi

Lider OSGB, kalitesini tescilledi

Kastamonu’da faaliyet gösteren Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik yaptığı başvuruların ardından, Lider OSGB, İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, İSO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, İSO 10002 Müşteri Memnuniyet Sistemi Belgeleri alarak hizmet kalitesi ile güvenliğini ulusal ve uluslararası alanda tescilledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Lider OSGB Genel Müdürü Dr. Yusuf Öztürk, 5 yıldır Kastamonu ve ilçeleri ile birlikte komşu illerde de İş Sağlığı ve Güvenliği alanında en kaliteli ve güvenilir hizmeti verme gayretleri içinde olduklarını söyledi.

Yaptıkları başvuruların ardından uluslararası kalite yönetim, iş sağlığı güvenliği ve müşteri memnuniyeti belgelerini şirketlerinin bünyesine katmış olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Dr. Öztürk, bu belgeler ile çalıştıkları firmalara daha kaliteli hizmet vereceklerini belirterek Kastamonu halkının ve işverenlerinin her şeyin en iyisine layık olduğunu kaydetti. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER