Kebeci'de aşı günü

AK Partili Belediye Meclis Üyesi Zeki Kebeci'nin sahibi olduğu Kebeci Alışveriş Merkezi'nde de aşılama çalışmaları devam ediyor

Kebeci'de aşı günü

AK Partili Belediye Meclis Üyesi Zeki Kebeci'nin sahibi olduğu Kebeci Alışveriş Merkezi'nde de aşılama çalışmaları devam ediyor. Kebeci Alışveriş Merkezi'ne gelen sağlık çalışanları, hem market çalışanlarına, hem de talep eden vatandaşlara Kovid-19 aşısı yaptı.

KASTAMONU Belediye Meclisi Üyesi Zeki Kebeci, koronavirüs ile mücadele kapsamında aşılamanın olmazsa olmaz olduğunu belirterek: “Kovid-19’a karşı en büyük gücümüz aşıdır. Bu süreçte büyük değer verdiğimiz en yakınımızdaki insanlarımızı kaybettik ve halen de kaybetmeye devam ediyoruz. Öncelikle Allah kimseye bu hastalığı yaşatmasın. Sağlık çalışanlarımızı seviyoruz, onlara güveniyoruz, o fedakâr insanların yükünü hafifletmemiz lazım. Alınan tedbirlere, kurallara uymamız lazım. Bizi şuanda en önemli kurtaracak şey aşıdır. Bu süreci inşallah hep birlikte aşacağız. Lütfen sıramız geldiği zaman aşılarımızı olalım” şeklinde konuştu.(Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER