KARAMAN’DAN İSTANBUL’A UZANAN BAŞARI ÖYKÜSÜ | BELUSSO MOBİLYA

Mobilya dekorasyonu yapmak ve bir mobilya firmasını baştan yaratmak, oldukça zor ve aynı zamanda da çok zahmetli bir iş. Ancak kaliteli işler yapıldığı zaman ve müşteriye olan saygı ile bir mobilya firmasını Türkiye’de en çok konuşulan firma haline getirmeniz işten bile değil

KARAMAN’DAN İSTANBUL’A UZANAN BAŞARI ÖYKÜSÜ | BELUSSO MOBİLYA

Mobilya dekorasyonu yapmak ve bir mobilya firmasını baştan yaratmak, oldukça zor ve aynı zamanda da çok zahmetli bir iş. Ancak kaliteli işler yapıldığı zaman ve müşteriye olan saygı ile bir mobilya firmasını Türkiye’de en çok konuşulan firma haline getirmeniz işten bile değil. İşte Belusso Mobilya Dekorasyon firması, Ramazan Macit tarafından tam olarak 30 yıllık bilgi ve birikimle Modoko Mobilya kentinde kuruldu, Türkiye ve yurt dışına hizmet veriyor.

30 yılı aşkın bir süredir mobilyacılık sektörünün nabzını tutan ve Karaman’dan İstanbul’a kadar uzanan bir başarı öyküsü haline gelen Ramazan Macit, mobilyacılık ve dekorasyon alanında ilkleri başarmış ve özellikle iç mimarlık alanında Türk mobilya sektörüne birçok yenilik kazandırmıştır.

Belusso Mobilya Dünya Markası Olma Yolunda En Büyük Aday

Yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımı gibi birçok italyan mobilya modellerinin yanı sıra özel tasarım projeleri gerçekleştiren Belusso Mobilya, alanında uzman iç mimarlar ile çalışmakta ve projelerini müşterilerine en kısa sürede sunmaktadır.

Mobilya, dekorasyon ve iç mimarlık hizmeti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Belusso Mobilya, İstanbul Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde bulunan mağazasında aynı zamanda da web sitesi ve sosyal medya platformlarında size hizmet vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER