Kalite ve Tecrübenin Buluştuğu Adres

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz çağ sanayileşme çağı ve aynı zamanda da dijital çağ olarak ifade edilir

Kalite ve Tecrübenin Buluştuğu Adres

Bilindiği gibi içinde bulunduğumuz çağ sanayileşme çağı ve aynı zamanda da dijital çağ olarak ifade edilir. Ve günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyleri teknoloji ve sanayi noktasındaki gelişme ile doğru orantılı olarak değerlendirilir. Bu anlamda sanayisi gelişmiş ülkelerin diğer bütün olanaklarının da gelişmiş olduğu kabul edilerek ayrıca bir uluslararası saygı duyulur. Ülkemizin sanayileşmesi ne de kurulduğu günden bu yana yanmak büyük bir katkı sağlamaktadır. Bu katkı neticesinde firma 95'in üzerinde ülkeye ihracat yapmakta ve ülkemizin gelir ama ihracat hacmini arttırmaktadır. Kuruluşunun faaliyet yaptığı sektör bağımsız motor parçalarıdır. Firma piston,gömlek lastiği çeşitleri, supap, motor yatağı, kit gibi ürünleri müşterilerine tedarik eder.

Yılların Getirdiği Tecrübe İle Kalitenin Tek Adresi

Yenmak uzun yıllardan bu yana sektörün içerisinde faaliyet yürüttüğü için müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi ile lider konuma ulaşmayı başarmıştır. Motor gömleği başta olmak üzere üretmiş olduğu veya tedarik etmiş olduğu bütün ürünlerinde müşteri memnuniyetini ve dayanıklılığı esas alır. Bunun yanında bütün bağımsız motor parçalarının ülkemizin sanayileşmesi noktasında son derece büyük bir önemi olduğunun farkında olarak özellikle ülkemizde bağımsız motor parçalarını uygun fiyata sunmaya gayret gösterir.Ayrıca kuruluşun son derece etkin ve verimli bir web sitesi de mevcuttur. Bu site üzerinden kuruluşun bütün ürünlerine iletişim bilgilerini ve yapmış olduğu faaliyetleri ulaşmak mümkündür.

Gömlek Lastiği Çeşitleri Hakkında Bilgi Almak İçin https://yenmak.com.tr/tr/gomlek-lastigi-oring Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER