Müzik indir

20 Ocak 2021 Çarşamba

MHP, ittifaka sadık

İşsiz öğretmenden örnek kampanya

DEVREKANİ ilçesindeki bir köy okulunda, 2 yıl süreyle ücretli öğretmen olarak görev yapan Semra Öğretmen, okulların Kovid-19 tedbirleri kapsamında kapalı olması nedeniyle eğitimlerine uzaktan eğitim modeli ile devam eden öğrencilerine, işsiz olmasına rağmen kendi imkânlarını kullanıp yanına eğitim gönüllüsü dostlarını da alarak tablet ve kaynak kitap desteğinde bulundu

03 Aralık 2020 Perşembe 10:24
İşsiz öğretmenden örnek kampanya
 

İŞSİZ ÖĞRETMENDEN KÖY OKULUNA TABLET VE KAYNAK KİTAP DESTEĞİ

İşsiz öğretmenden örnek kampanya

DEVREKANİ ilçesindeki bir köy okulunda, 2 yıl süreyle ücretli öğretmen olarak görev yapan Semra Öğretmen, okulların Kovid-19 tedbirleri kapsamında kapalı olması nedeniyle eğitimlerine uzaktan eğitim modeli ile devam eden öğrencilerine, işsiz olmasına rağmen kendi imkânlarını kullanıp yanına eğitim gönüllüsü dostlarını da alarak tablet ve kaynak kitap desteğinde bulundu.

Görev yaptığı süre içinde öğrencileri ile kurduğu güçlü bağı hiçbir zaman koparmayan, sürekli iletişim halinde bulunan Semra Öğretmen konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi koronavirüs ile mücadele kapsamında ülkemizde de uygulanan tedbirler öğrencileri okullarından uzaklaştırdı. Bu kapsamda uzaktan eğitim modelinin uygulandığı bu dönemde öğrencilerimizin yaşadığı zorlukları takip ediyor ve çözümler arıyoruz. Her ne kadar bu yılı öğrencilerimden uzakta işsiz bir öğretmen olarak geçirsem de fidanlarım dediğim öğrencilerimizi susuz bırakamazdım. Elimden geldiği imkân neticesinde 2 öğrencimize tablet diğer 25 öğrencimize ise ders kaynağı ve soru kitapçıkları getirdik. Öğrencilerimize hediyelerimizi temin aşamasında gizli kahramanlarımız ve sponsorlarımız var onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım bu tür etkinliklere bir öncü oluruz ve devamını sağlarız. Unutmamalıyız ki, bir ülkenin geleceği o ülke insanlarının alacağı eğitime bağlıdır” dedi. (Ünal Veyisoğlu / Devrekani)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV