İki sağlık çalışanı mutluluğa imza attı

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Ameliyathane Hemşiresi Ebru Kibaroğlu ile yine Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Acil Tıp Teknikeri (Paramedik) Mustafa Kırışoğlu, düğün töreni ile dünya evine girdi

İki sağlık çalışanı mutluluğa imza attı

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Ameliyathane Hemşiresi Ebru Kibaroğlu ile yine Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Acil Tıp Teknikeri (Paramedik) Mustafa Kırışoğlu, düğün töreni ile dünya evine girdi.

Grand Moni Altın Salon’da gerçekleştirilen düğün töreninde çiftin nikahını Kastamonu Belediye Başkanlığı Evlendirme Memuru İbrahim Erhan kıyarken, çiftin nikah şahitliklerini ise Kastamonu Belediyesi Belediye Meclis Üyesi işadamı Zeki Kebeci ile ilimiz emekli İl Sağlık Müdür Yardımcısı İlyas Yazımcı birlikte yaptı.

Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen düğüne, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’ni temsilen ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler adına oğlu Avukat Mustafa Giray Dinler, doktorlar, sağlık çalışanları, hastane personeli ile çiftin yakın arkadaşları katıldı.

Orkestranın çalıpsöylediği müziklerle dans edip eğlenen davetliler de, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Ebru Kibaroğlu Kırışoğluve Mustafa Kırışoğluçiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluk diliyoruz. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER