Müzik indir

19 Ocak 2021 Salı

‘Halk perişan halde’

İHH'dan kış yardımı

İNSAN Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kastamonu Şubesi, sürdürdüğü kış kampanyası kapsamında, ihtiyaç sahipleri ve yetim aileleri de bu kış unutmayarak temel ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor

03 Aralık 2020 Perşembe 10:25
İHH'dan kış yardımı
 

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 3 TON PATATES VE YÜZLERCE GIDA KOLİSİ ULAŞTIRILDI

İHH'dan kış yardımı

İNSAN Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kastamonu Şubesi, sürdürdüğü kış kampanyası kapsamında, ihtiyaç sahipleri ve yetim aileleri de bu kış unutmayarak temel ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. İHH, Kastamonu’daki yardıma muhtaç ailelere ve yetimlere yaptığı yardımlar kapsamında 3 ton patates ve yüzlerce gıda kolisi ulaştırdı.

Kastamonu İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Mücahit Dağdelenoğlu yaptığı açıklamada hayırseverlere teşekkür etti. Dağdelenoğlu; "Yıllardır desteklediğimiz vatandaşlarımız için bağışlarını esirgemeyen tüm hayırseverlere teşekkür ederiz. Kastamonu’da, Türkiye'de ve yurtdışında binlerce yetime düzenli ve dönemsel yardım sağlayan derneğimiz bu senede onlarca ailenin evine yardımlarımızı ulaştırdık. Teşkilatımıza, bağışçılarımıza ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Allah razı olsun" dedi.

Geçtiğimiz hafta 250 aileden yaklaşık 1200 kişiye 6 bin parça kıyafet yardımlarını teslim ettiklerini belirten Şube Başkanı Dağdelenoğlu, son olarak yüzlerce gıda kolisi ve 3 ton patates yardımlarımı ihtiyaç sahiplerine ve yetimlere teslim ettiklerini söyledi. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler: İHHdan Kış Yardımı

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV