İHH'dan 250 aileye kışlık kıyafet yardımı

İNSAN Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kastamonu Şubesi'nin başlattığı kampanya çerçevesinde 6 bin kışlık kıyafet, 250 ihtiyaç sahibi aileye dağıtıldı

İHH'dan 250 aileye kışlık kıyafet yardımı

 

İHH'dan 250 aileye kışlık kıyafet yardımı

İNSAN Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kastamonu Şubesi'nin başlattığı kampanya çerçevesinde 6 bin kışlık kıyafet, 250 ihtiyaç sahibi aileye dağıtıldı. Kastamonu İHH İnsani Yardım Derneği sürdürdüğü kış kampanyası kapsamında, yerli ihtiyaç sahipleri ve yetim aileleri bu kış da unutmadı.

Yardım kampanyasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İHH Şube Başkanı Mücahit Dağdelenoğlu; “Yük veren değil yük alan bir kuruluşuz. Geçmişten bugüne kadar sadece yardım olarak değil milli duruşuyla da sembol bir sivil toplum örgütü olduk. Kastamonu’da da çok anlamlı ve güzel çalışmalar yapıyoruz. Pandemi döneminde de yardıma muhtaç ailelerin yanında yer aldık” dedi.

Desteklerinden dolayı tüm hayırseverlere teşekkür eden Dağdelenoğlu, halkımıza her hafta iyilik fırsatları sunduklarını, bu tür iyilik hikayelerine tüm hayırseverlerin dahil olmaları için derneği ziyaret edebileceklerini veya sosyal medya aracılığıyla kendileriyle irtibat kurabileceklerini sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER