'Hedef' büyüyor

Karadeniz’in en büyük yapı marketi Hedef Yapı Market Kastamonu’da yeni mağazasını açıyor. Hedef Yeni Market, Cuma günü Kastamonu İnebolu yolunda yeni mağazasının kapılarını açıyor

'Hedef' büyüyor

Karadeniz’in en büyük yapı marketi Hedef Yapı Market Kastamonu’da yeni mağazasını açıyor.  Hedef Yeni Market, Cuma günü Kastamonu İnebolu yolunda yeni mağazasının kapılarını açıyor. Her geçen yıl büyüme gerçekleştiren Kastamonu Hedef Yapı Market, bu sene Ankara bölgede en çok ürün satışı yaparak birinciliğe yerleşti. Hedef Yapı Market Türkiye’de en hızlı büyüyen 70’nci firma olarak 2015 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’ndan ödül aldı. Kastamonu’nun sektörel anlamda gururu olan Hedef Yapı Market, büyüme yolundaki hedefleri doğrultusunda sektörü adım adım ileri taşıyor.

Açılış öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Hedef Yapı Market’in sahibi Hasan Bülent Eynihan, açılış hakkında yeni mağazası hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Eynihan, Kastamonu’da açılacak yeni mağazasıyla bölgenin en büyük yapı marketi olan Hedef Yapı Market’in Kastamonu’ya ve bölgeye hayırlı olmasını diledi.

'30 BİNİN ÜZERİNDE ÜRÜN ÇEŞİDİMİZ VAR'

Basın toplantısında sunumla birlikte basın açıklaması yapan Hedef Yapı Market’in sahibi Hasan Bülent Eynihan, yeni mağaza hakkında bilgilendirmelerde bulunarak şunları söyledi; “Karadeniz’in en büyük yapı marketini Kastamonu’da açmak bize gurur ve onur veriyor. 2003 yılında başladığımız ticaretimize her geçen senen kazancımızı yatırıma çevirerek çok hızlı büyüme yol katettik. 2015 yılında Türkiye’de en hızlı büyüyen 70’nci firma olduk. Bir kişi olarak çıktığımız bu yolculuğumuza 115 çalışan ekibimizle devam etmek en büyük gururumuz ve mutluluğumuz. Mağazamız tek kat üzerine 3 bin 450 metrekare toplam depo ve ofis katları ile birlikte 9 bin 500 metrekare kapalı alanı mevcut. 30 binin üzerinde ürün çeşidimiz bulunuyor. Bilinen yapı marketlerden farklı olup outdoor, kamping, spor malzemeleri, fitnees, pet shop, oto, elektrikli ev aletleri, temizlik ürünleri, zücaciye, tekstil, ev dekorasyon, mobilya, perde, bahçe gereçleri,  duvar kâğıtları, hırdavat, boya, elektrik ve avize, iş güvenlik ekipmanları, parke, ankastre, ısıtma ve soğutma, el gereçleri, makine ve 500 metrekare seramik showroom bulunuyor.”

“SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMALARIN BAYİLİKLERİNİ ÜSTLENİYORUZ”

Mağazanın avantajları hakkında konuşan Eynihan; “Mağazamızın büyük olması, ürün çeşidinin çok olması bir avantaj. Ayrıca mağazamız, birçok firmanın tedarikçisi olmasının yanı sıra sektöründe lider firmaların bayiliklerini üstleniyor. Kaliteli ürün, uygun fiyatları rahat ve ferah alışveriş ortamıyla geniş kitleye ulaşım sağlayabilecek, sınırsız satış imkanı, bölümünde uzmanlaşmış güler yüzlü satış temsilcilerimizle devam ediyoruz” dedi.

'TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINA SATIŞ YAPIYORUZ'

Eynihan, Hedef Yapı Market’in faaliyet alanlarının sadece yapı marketle sınırlı kalmadığını belirterek; “Mağazamızda, yapı malzemeleri toptan ve perakende kömür satışımız da mevcut. 2018 yılında faaliyete geçirdiğimiz Türkiye’de ilk olan tarım marketimiz 2 bin metrekare mağaza ve bin metrekare depo kullanım alanı ile Kastamonu-Taşköprü çıkışındaki yerde devam ediyoruz. Aynı zamanda ciftciburada.com.tr adresi üzerinden internet satışımız olup Türkiye’nin dört bir yanına satış yapıyoruz. Lojistik bölümümüzde toplam 3 bin metrekare kapalı alan, 4 bin metrekare açık depo alanı, 30 çalışan arkadaşımızla birlikte 10 araç, 4 forklift ve 1 manitoi ile en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor. Kuruluşundan beri doğru hedef ve stratejilerle hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de yüzlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen, kaliteli ve bol ürün çeşitliliğimizi en uygun fiyata satmak vizyonuyla perakende satış mağazamızın yanı sıra e-ticaret ve toptan/ticaret satış alanlarında gerekli büyümeye ivme kazandıracak teknolojik ve inovatif yatırımları sürdüreceğiz. Alanlarında uzmanlaşmış personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizle doğrudan iletişim kurup, sizlere en iyi şekilde ulaşmayı ve ürün temin etmeyi planlıyoruz” dedi. (Hüseyin Hüsnü Aykaç)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER