Eğlenceye engel yok

Ilgaz Dağı Milli Parkında haftasonu etkili olan kar yağışına rağmen bölgeyi ziyaret eden vatandaşlar, gönüllerince eğlendi. Hem telesiyeje binen vatandaşlar hem de kızaklarla kaymanın keyfini yaşadı. Soğuk hava eğlenmelerine engel olmadı.

Eğlenceye engel yok
banner72

Kar motoruna bindiğinden dolayı mutlu olduğunu söyleyen Tülay Sarıoğlu, “Çok güzeldi iyi sardı. Hava biraz soğuk, biraz üşüdük ama çok güzeldi. Ben daha öncede Ilgaz Dağına gelmiştim, teleferiğe bindim. Çok güzeldi eğlendik, hava soğuk kar yağışı da var” dedi.

Çok güzel eğlendiklerini belirten Sevgi Kurtcu ise, “Hava soğuk olmasına rağmen eğlendik, çok güzeldi. Ilgaz çok güzel bir yer, herkese buraya gelmesini tavsiye ederim” diye konuştu.

Kastamonu’da öğrenci olan Vanlı Mizgin Kaynar da; “Kastamonu gerçekten güzel bir şehir. Ilgaz’a gelmeyi çok istiyorduk arkadaşlarla. Kış mevsiminde gelemedik maalesef ama nasip oldu bugün geldik. Gerçekten Ilgaz’ı çok beğendik. Soğuğu biraz fazla ama gerçekten güzel. Buraya gelmemize değdi hem de eğlendik. Van’a göre Kastamonu biraz fazla soğuk. Van soğuk deniliyor ama gerçekten Kastamonu daha soğuk. Teleferiğe bindik çok zevkli ve güzeldi. Teleferik, bindiğimize değdi. Manzarası çok güzeldi. Arkadaşlarla kayığa da bindik. Memnun olduk geldiğimize, çok güzeldi, çok güzel eğlendik. Kar yağışı Mart ayında pek yağmazdı ama bu yıl maşallah her yerde kar çok fazla yağdı. Ilgaz’a da bir hayli fazla yağmış, halen de yağıyor. Kış mevsimini hiç aratmıyor. Çok güzeldi beğendik buraları” şeklinde konuştu. (CNGHaber.com)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER