Didem ve Kürşat’a görkemli düğün

Emekli Veteriner Hekim Zafer Gültekin ile Bursa’da Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sağlık Görevlisi Elmas Gültekin çiftinin kızları, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Bora Gültekin’in kardeşi Ankara Dellaloğlu Hukuk ve Danışmanlık Bürosu sahibi Av. Didem Gültekin ile Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Meclis Başkanı Turgay Dellaoğlu ve eşi Ayten Dellaloğlu’nun oğulları Ankara Yeye Kuruyemiş Firması sahibi Kürşat Dellaloğlu, Gölköy Yaşam Resort’te düzenlenen törenle dünyaevine girdi

Didem ve Kürşat’a görkemli düğün

Emekli Veteriner Hekim Zafer Gültekin ile Bursa’da Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Sağlık Görevlisi Elmas Gültekin çiftinin kızları, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Bora Gültekin’in kardeşi Ankara Dellaloğlu Hukuk ve Danışmanlık Bürosu sahibi Av. Didem Gültekin  ile Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Meclis Başkanı Turgay Dellaoğlu ve eşi Ayten Dellaloğlu’nun oğulları Ankara Yeye Kuruyemiş Firması sahibi Kürşat Dellaloğlu, Gölköy Yaşam Resort’te düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Düğün törenine AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, MHP İl Başkanı Emin Çınar, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Çıvgın, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yurt ve Necdet Karahasanoğlu, 23. dönem Kastamonu Milletvekili Hasan Altan, eski Belediye Başkanı Tahsin Babaş, KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, oda yönetimi ve çalışanları, bürokratlar, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, STK’lar, siyasiler, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri, avukatlar, işadamı ve esnaflar, muhtarlar, sendika başkanları, Bursa’dan ve diğer illerden gelen çok sayıda davetli ile Gültekin ve Dellaloğu ailelerinin dost ve yakınları katıldı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER