Damla ile Cihat dünya evine girdi

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Satın Alma Koordinatörü Recep Kapıcı ile eşi Kevser Kapıcı çiftinin kızları İkinci Bahar Tekstil personellerinden Damla ile Devrekani esnaflarından Cahit ve Semahat Aliustaoğlu çiftinin oğulları İnşaat Mühendisi Cihat Aliustaoğlu, dünya evine girdi

Damla ile Cihat dünya evine girdi

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Satın Alma Koordinatörü Recep Kapıcı ile eşi Kevser Kapıcı çiftinin kızları İkinci Bahar Tekstil personellerinden Damla ile Devrekani esnaflarından Cahit ve Semahat Aliustaoğlu çiftinin oğulları İnşaat Mühendisi Cihat Aliustaoğlu, dünya evine girdi.

Ünal Düğün Salonu’nda Cumartesi günü gerçekleştirilen düğün törenine Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’ni temsilen ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler adına oğlu Avukat Mustafa Giray Dinler, sağlık çalışanları, hastane personeli ile çiftin yakın arkadaşları katıldı. Pandemi kuralları çerçevesinde orkestranın çalıp söylediği müziklerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans edip eğlenen davetliler, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. (Bülten)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER