Çınar Yapı’dan 'Naif kampanya'

Sağlık çalışanları ve basın mensuplarına yüzde 25 indirim imkanı

Çınar Yapı’dan 'Naif kampanya'

 

TÜM dünyayla birlikte ülkemizi de etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (kovid-19) salgını sürecinde büyük bir özveriyle görev yapan sağlık çalışanları ve basın mensuplarının hayatlarını kolaylaştırmak adına zaman zaman kampanyalar düzenleniyor.

Kastamonu’da özellikle dekorasyon alanında adından söz ettiren firmalardan olan Çınar Yapı da salgın sürecinde özveriyle görev yapan sağlık çalışanları ve basın mensuplarına özel bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Salgınla en ön safta mücadele eden sağlık çalışanları ile pandemi sürecinde sağlığını riske atarak halka doğru ve güncel haber iletmek için özveriyle çalışan medya mensuplarına yönelik bir kampanya düzenleyen Çınar Yapı, evlilik planı yapan ya da evinin dekorasyonunu yenilemeyi düşünen tüm sağlık personeli ve basın çalışanları için tadilat, tamirat ve boya işlerinde yüzde 25 indirim uygulayacak.

Kampanya için belirlenen özel indirimden yararlanmak isteyen sağlık çalışanları ve basın mensupları, Kastamonu merkez ve tüm ilçelerden web, Facebook ve Instagram adreslerinden, telefon numaralarından Çınar Yapı’ya ulaşıp, ücretsiz keşif hizmetinden de yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin sağlık çalışanı ya da basın mensubu olduklarını söylemeleri yeterli olacak. Sağlık çalışanlarına ve basın mensuplarına özel indirim kampanyası hakkında detaylı bilgi için; Çınar Yapı’nın internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından bilgi alınabiliyor. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER