Müzik indir

03 Mart 2021 Çarşamba

'Milletin cebinde para yok'

Başhekimden Filiz'e ziyaret

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Zafer Ergül, kendisinin ve babasının yaşam mücadelesiyle geçtiğimiz günlerde gazetelerimize ve ulusal televizyonlara konuk olan Filiz Kıvrak'ı ziyaret etti

12 Şubat 2021 Cuma 13:06
Başhekimden Filiz'e ziyaretBaşhekimden Filiz'e ziyaret

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Zafer Ergül, kendisinin ve babasının yaşam mücadelesiyle geçtiğimiz günlerde gazetelerimize ve ulusal televizyonlara konuk olan Filiz Kıvrak'ı ziyaret etti.

Kastamonu’nun Seydiler ilçesinde ikamet eden bedensel engelli baba, tek koluyla inşaat işlerinde çalışarak ölümcül bir hastalığa yakalanan 14 yaşındaki kızını tedavi ettirebilmek için mücadele ediyor. Doğuştan Nörofibromatozis hastalığına yakalanan ve okulu bırakmak zorunda kalan genç kız Filiz  Kıvrak ise, “Sadece iyileşmek istiyorum” dedi.  

Baba Dursun Kıvrak, kendi engeline rağmen kızını yaşatabilmek için zor bir hayat mücadelesi verirken, 14 yaşındaki Filiz Kıvrak da Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyor. KEAH Başhekimi  Prof. Dr. Zafer Ergül de, Kıvrak'ı Hastanenin Kızılay temsilcisi Haydar Zerde'yle ziyaret ederek hediye verdi.

Ergül, sosyal medya hesabından; ''Rutin servis ziyaretlerimizde bu gün hastane Kızılay temsilcimiz sayın Haydar Zerde'yle çocuk hastamız Filiz Kıvrak ile birlikteydik. Filiz yavrumuzun gülümseyen yüzü bizi çok mutlu etti...İnşallah daha güzel günlerde evladımızla sık sık görüşeceğiz'' dedi.  (Haber Merkezi)


Anahtar Kelimeler: Başhekimden Filize Ziyaret

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV