Artık her zevke göre fermuar çeşiti bulmak mümkün

Birbirinden farklı malzemelerde üretilen fermuar çeşitleri oldukça dikkat çekmektedir. Metal, naylon ve kemik fermuar olarak sınıflandırabilir. Her birinin farklı ve birbirinden ayrılan özellikleri bulunmaktadır

Artık her zevke göre fermuar çeşiti bulmak mümkün

Fermuar Çeşitleri

Birbirinden farklı malzemelerde üretilen fermuar çeşitleri oldukça dikkat çekmektedir. Metal, naylon ve kemik fermuar olarak sınıflandırabilir. Her birinin farklı ve birbirinden ayrılan özellikleri bulunmaktadır. Bunların da kendi içinde ayrımları söz konusu olmaktadır. Fermuarçeşitleri kullanıcının ihtiyacı ve zevki ön plana çıkar. Örneğin metal fermuarlar naylonlara göre daha uzun ömürlü olmaktadır. Dayanıklıdır. Dişleri çabuk bozulmamaktadır. Farklı tasarımlarda imal edilir. Diğer yandan su geçirmeyen veya kırılmayan fermuarlar bulunmaktadır. Kemik fermuarlar belli alanlarda kullanırlar. Örneğin kaban, eşofman, mont ve benzeri giysilerde bu fermuar çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünlerde ayrıca renk seçeneği oldukça fazladır.

Fermuar Fiyatları

Naylon fermuarların kullanımı daha yaygındır. Fiyatı diğer çeşitlerine göre ekonomik ve her bütçeye uygun bulunmaktadır. Fiyatlar fermuarın modeline ve tipine göre değişebilmektedir. Üretimde kullanılan hammadde ve malzeme de fermuar çeşitleri fiyatlarını doğrudan etkiler. Ham maddenin kaliteli olması fiyatları yükseltmektedir. Diğer yandan fermuarda kullanılan elcik de maliyetleri değiştiren unsurlar arasında yer alır. Fermuar çeşit ve modelleri, uygun fiyatlar için https://www.ecefermuar.com.tr/ adresi mutlaka ziyaret edilmelidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER