Anadolu Hastanesi 15 yaşında

Kastamonululara sağlık hizmeti için 15 Mayıs 2006 yılında kapılarını açan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, 15’inci yaşını kutluyor

Anadolu Hastanesi 15 yaşında

Anadolu Hastanesi 15 yaşında

Kastamonululara sağlık hizmeti için 15 Mayıs 2006 yılında kapılarını açan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, 15’inci yaşını kutluyor. 15 yıl önce ‘Sağlık Ekip İşidir’ diyerek yola çıktıklarını, yeni bir yönetim anlayışı ile de ‘Sağlığınız Güvence Altında’ parolasıyla yollarına devam ettiklerini belirten Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, uzman kadro ve deneyimli personel ile 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Sağlık alanında bugüne kadar önemli yatırımlarının olduğunu, bir kısmının ise proje aşamasında olduğunu ifade eden Recep Dinler, “İlimizde gerçekleştirilen sağlık yatırımlarının hayata geçirilmesinde büyük destek ve katkıları olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca'ya, valimize, ilimiz siyasetçilerine ve yerel yönetimlerimize memleketim adına teşekkür ediyorum. Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi olarak bundan sonra yapacağımız yatırımlarda; 'En yüce değer bilgi ve en üstün hizmet insana hizmettir' inanç ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesi ve tarz olmaya devam edecektir. 'Sağlığınız güvence altında' dediğimiz şu günlerde; Kendimizi sürekli yenileyerek Dünya Sağlık Teşkilatı normlarına uygun bir şekilde, mükemmeliyete ulaşmayı hedefleyen, gelen tüm hastaların ve yakınlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir hastane olmak tek arzumuzdur” dedi.

'BİZE OLAN GÜVENLERİ İÇİN, HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ'

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi'nin 32 hekim, 349 çalışan ve 106 yatak kapasitesi ile sadece Kastamonu'ya değil bölgesine de hizmet verdiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, açıklamasına şu sözlerle devam etti: “Sağlık, insanoğlunun sahip olduğu en kıymetli hazinedir. Sadece Kastamonu’da yaşayanların değil, bölgenin insan sağlığını koruya bilmek için gerekli tüm donanıma sahip olduk. Koronavirüs salgını döneminde de bu daha iyi anlaşıldı. Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi ailesi olarak faaliyete başladığımız günden bu tarafa bizlere duydukları güvenle, çalışma ve hizmet etme azmimizi arttıran siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, en kaliteli hizmet anlayışını bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Kastamonu’muza ve bölgemize aralıksız vereceğimizin bilinmesini istiyorum.

“HASTANEMİZİN DEĞERİNİN BİLİNMESİNİ İSTİYORUZ”

Bizim gibi işletmeler kolay kolay açılamadığı gibi ayakta durmaları da Türkiye genelindeki özel hastane örneklerine bakıldığında son derece zordur. İlimizde sağlık sektörüne önemli katkılar sunan ve istihdam yaratan hastanemizin değerinin bilinmesini aziz halkımızdan rica ediyoruz.”

''PANDEMİ SÜRECİNDE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ''

Koronavirüs salgını başlangıcından bu yana, Sağlık Bakanlığı’nın önerileri doğrultusunda tüm prosedürlerin hastane genelinde titizlikle uygulandığına da dikkat çeken Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına yönelik; tüm sağlık çalışanlarımızı, hastalarımızı ve hasta yakınlarımızı korumak amacıyla gereken tüm önlemlerimizi aldık. Koronavirüs pandemisi sürecinde gece gündüz demeden fedakârca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bir an önce koronavirüs salgınından kurtulmak için maske mesafe ve hijyen konusunda üzerimize düşen her türlü tedbiri yerine getirirsek, yakında normal yaşantımıza döneceğimizi düşünüyorum. Bu vesile ile pandemi sürecinde hayatlarını kaybeden sağlık çalışanlarına Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Ayrıca sahada koronavirüsün yayılımını önlemek için yoğun mesai harcayan, koronavirüslü hastalarla

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER