banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
24 Mayıs 2019 Cuma

VEDA VAKTİ

13 Haziran 2018, 10:09

2016 yılının yaz ayında Açıksöz Gazetesi’nde başladığım görevimden bayram sonrasında Ankara’ya yerleşecek olmam nedeniyle ayrılıyorum. 2012 yılında Kastamonu’ya üniversite okumak için gelen bir genç olarak, 6 yılın sonunda güzel anılar biriktirerek bu güzel ve kadim şehirden ayrılıyor olacağım.

Gençliğinin en güzel yıllarını bu şehirde geçirmiş biri olarak, Kastamonu’yu hayatımın boyunca kalbimin en güzel yerinde saklayacağım. Ne pozisyonda olursam olayım, nerede olursam olayım Kastamonu’yu hiçbir zaman unutmayacağım. Henüz 19 yaşında bir gençken geldiğim bu şehir, bana bir çok şey kattı. Gazetecilik öğrencisiyken sokaklarını gezdiğim, ekmeğini yiyip suyunu içtiğim Kastamonu’ya, 4 yıllık üniversite eğitimimin sonunda, gazeteci olarak hizmet verdim.

Kastamonu halkına, Kastamonuspor 1966’ya, Kastamonu sporuna hizmet etmek benim için büyük bir onurdu. Spor muhabirliğine başladığım günden sonra, bu kenti daha yakından tanıdım. Kendimi Kastamonulu hissettim. Açık söylemek gerekirse 40 yıllık Kastamonuspor’lu oldum. Kastamonuspor ile sevinip, Kastamonuspor ile üzüldüm. Hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin bu takımın bir neferi oldum. Nefes aldığım sürece de bu takımın çıkarını gözetmekten ve bu güzide kulübe destek vermekten geri kalmayacağım.

2 yıllık süreç içerisinde deplasman yollarını birlikte aşındırdığım, acısıyla tatlısıyla 2 yılı geride bıraktığım, bana her zaman destek veren, birbirinden değerli spor muhabirleri olan, Sözcü Gazetesi Spor Muhabiri Fatih Kürsü’ye, Gündem 37 Gazetesi Spor Muhabiri Yılmaz Acar Davut’a, Kastamonu Gazetesi Spor Muhabiri Erhan Veren’e, Nasrullah Gazetesi Spor Muhabiri Barış Karabacak’a ve Doğrusöz Gazetesi Eski Spor Muhabiri Tunahan Böcekçi’ye, Mavi Karadeniz TV Spikeri Burak Demirtaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Yol arkadaşlıkları ve gazetecilikleri de kendileri kadar güzel olan bu insanlara, Kastamonu’yu ve Kastamonu sporunu her zaman ileri taşımak için verdikleri mücadelede başarılar diliyorum.

Açıksöz Gazetesi’ndeki mesai arkadaşlarım, Serkan Horuz ve Tuğçe Yerdelen’e, gazete tasarımcılarımız, Merve Karaca ile Elif Kural Keşkekoğlu’na, muhasebecimiz Yalçın Karaosmanoğlu’na, baskı operatörlerimiz Recep Akın ve Mehmet Samancı’ya, matbaa görevlimiz Recep Ay ve gazete görevlimiz Münevver Ay’a, Yazı İşleri Müdürüm Mustafa Balcı’ya ve Yönetim Kurulu Başkanım Barış Kılınçkıran’a bana verdiği desteklerden ve her zaman yanımda bulunmalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.

 

Geçtiğimiz Temmuz ayında trafik kazasında kaybettiğimiz, çok değerli arkadaşım, meslektaşım güzel insan Mehmet Seyitoğlu’nu da her zaman kalbimde yaşatacağım.

Görev yaptığım süreç içerisinde kalbini istemeden kırdığım kişiler olduysa da özür diliyor ve buradan helallik istiyorum. Kastamonu’yu her zaman en iyi şekilde temsil eden, Kastamonuspor 1966’ya, Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne, Kastamonu Basketbol Spor Kulübü’ne, İl Özel İdaresi’ne, Kalyoncu Vakfı Artsam Koleji’ne, Kastamonugücü’ne, bundan sonraki sezonlarda  başarılar diliyorum.


6 yıl önce başlayan Kastamonu hikayemin sonuna gelirken, mesai arkadaşlarımı,  adını sayamadığım tüm gazetelerdeki onlarca meslektaşımı, Kastamonuspor 1966 taraftarını, Kastamonuluları ve Kastamonu’yu hiçbir zaman unutmayacağım. Bu güzel şehirden bedenen ayrılıyor olsam da bu şehri her zaman ruhen yaşayacağım. Saygı ve sevgiyle…

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV