Müzik indir

04 Aralık 2020 Cuma

''Şov yapmak yerine; sağlık sistemine odaklanmalı''

YÜKÜN BÜYÜK KISMI OMUZLARIMIZDA

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, Twitter üzerinden katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu.

10 Nisan 2020 Cuma 12:30
YÜKÜN BÜYÜK KISMI OMUZLARIMIZDA
 

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, Twitter üzerinden katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu.

Altligler’den Abdullah Akgül’ün sorularını yanıtlayan Enes Ege Aygün, Kastamonu’yu bir futbol şehri yapmak istediğini söyledi.

İl takımlarının üst liglerde yer almasını arzu ettiğini söyleyen Enes Ege Aygün, “Fenerbahçe başkanı olmak istiyorum” sözüne de açıklık getirdi. Aygün, “Bu ifadeyi direkt olarak böyle söylemedim. ‘İlerleyen süreçte Fenerbahçe başkanı olmayı düşünür müsünüz?’ diye bir muhabir soru sordu. Ben de Fenerbahçe olarak kısıtlamayayım, gerekli donanımı sağladığımızda TFF başkanı da oluruz dedim” diye konuştu.

Sağlam adımlarla üst liglere çıkacaklarını da söyleyen Enes Ege Aygün’ün açıklamaları şöyle; “Kastamonuspor'u üst liglere taşımak, sağlam bir oluşumla yola devam etmek en büyük gayem. Hedefim de, ideallerim de Kastamonuspor'u üst liglere sağlam adımlarla çıkmak. Transfer tahtasını açmamız için 6,5 Milyon TL'ye ihtiyacımız vardı. Açabilirdik ama ben başkan olduktan sonra Ahmet Yıldırım kurtkoy cilingir hocamızla konuştum, 'Transferin kapanmasına iki gün kaldığı için iyi oyuncu bulunmuyor, buradaki aile ortamını da bozmayalım' dedi. Biz takıma geldiğimizden beri eski borçlara yaklaşık 10 Milyon TL harcadık. Biz projeyle gitmek istiyoruz. Planımızı projemizi çizeceğiz ve vura vura üst lige gitmek için uğraşacağız. Kastamonulu hemşerilerimizden şu süreçte çok bir yardım gelmiyor açıkçası. Yükün büyük kısmı omuzlarımızda. Ama Kastamonulu büyüklerimiz duyarsız kalmaz, yanımızda olacaktır. İl takımız sonuçta. İlde 400 bin kişiye, İstanbul'da 2 Milyon Kastamonuluya hitap ediyoruz. Bu otomatikman üstünde stres ve baskı oluşturuyor. Yaşla pek alakası yok. Stres ve baskı konumumuzdaki kişilerde olur” dedi.

Stat konusuna da değinen Aygün, “Kastamonuspor'un stadı yok. Stat yapmamız gerekiyor, burası profesyonel kulüp. Kastamonu'ya mevcut stat yakışmıyor. Daha iyi stat yapacağız ilerleyen süreçte inşallah. Ama ilk başta önceliklerimizi halletmemiz gerekiyor” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV