YILDIRIM’DAN ROTASYON SİNYALİ

· Niğde Anadolu Futbol Kulübü karşısında deplasmanda aldıkları 3-0’lık galibiyetin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Ahmet Yıldırım, yarın oynanacak olan Silivrispor maçında rotasyona gidebileceğinin sinyallerini verdi.

YILDIRIM’DAN ROTASYON SİNYALİ
banner72

 

·         Niğde Anadolu Futbol Kulübü karşısında deplasmanda aldıkları 3-0’lık galibiyetin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Ahmet Yıldırım, yarın oynanacak olan Silivrispor maçında rotasyona gidebileceğinin sinyallerini verdi.

Niğde Anadolu Futbol Kulübü karşısında deplasmanda aldıkları 3-0’lık galibiyetin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Ahmet Yıldırım, “Kaliteli takım olmaya başladık. Sıkıntı; sonradan gelen oyuncuların hazır olmaması, oyuncular bu ligin iyi oyuncuları, geçen sene başarı yakalamış oyuncular. Bu oyuncuları bir an önce hazır duruma getirmemiz gerekiyordu. En azından psikolojik olarak biraz daha konuşarak, fikirlerini alarak maça motive ettiğimizi düşünüyoruz. Kontrollü oynanan ilk 15 dakika 20 dakika haricinde biraz daha ön tarafa taşıma anlamında çok verimli olduğunu düşünüyoruz.  Oyuncuların normal performansından bir kat daha fazla verim aldık. 3 haftadır kazanamamanın da stresi olduğunu gördüğümüzde 3-0’lık sonuç bizi inanılmaz mutlu etti. En azından oyuncularımızın psikolojisini biraz daha rahatlatma anlamında çok güzel oldu. Maç 3-1, 3-2 de olabilirdi ama girdiğimiz pozisyonlar neticesinde 6,7-0’lık bir sonuç da olabilirdi. Son 10 dakika, özellikle sonradan oyuna giren Ömer’in 3-4 pozisyonu var. İlyas’ın var, Recep’in var, Cici’nin Berkay’ın Harun ve Yusuf’un pozisyonları var. Pozisyona girmek ve az pozisyon vermek önümüzdeki maçlar için bizi mutlu etti. Güzel bir galibiyet oldu, devamını getirmek lazım. Galip geldik” dedi.

“GİDEBİLDİĞİMİZ YERE KADAR GİTMEK İSTİYORUZ”

Yarın oynanacak olan Silivrispor maçı ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Yıldırım şunları söyledi;

“Kupada gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. İsmail Şahmalı’nın belinde bir sakatlık var. Atakan hasta. Kupa maçında birçok mevkide değişiklik yapacağız. Silivri’nin zemini beton gibi çok sert bir zemin. Hiçbir oyuncunun sakatlık yaşanmasını istemiyoruz ama iki kulvarda da gittiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER