Yeni yönetim 27 kişiden oluşuyor ERKAN ÖZCAN’LA DEVAM

Kastamonuspor 1966’da olağanüstü genel kurul toplantısı dün gerçekleştirildi. Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda yapılan kongrede Erkan Özcan ile devam kararı çıktı.

Yeni yönetim 27 kişiden oluşuyor ERKAN ÖZCAN’LA DEVAM
banner72

 

Kastamonuspor 1966’da olağanüstü genel kurul toplantısı dün gerçekleştirildi. Kastamonu Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu’nda yapılan kongrede Erkan Özcan ile devam kararı çıktı.

Erkan Özcan, başkanlığında yeniden şekillenen kırmızı-siyahlı yönetim 15 kişiden 27’ye yükseltildi. Bir önceki yönetimden yalnızca Şenol Çiçek ve Baki Murat Elmalıoğlu yeni yönetimde kendine yer buldu.

Kongrede maddi olarak zor günler geçiren Kastamonuspor 1966 için önümüzdeki 2 yılın çok önemli olduğu ve yeniden bir yapılanma gerçekleştirilerek asıl hedefin kulübü borç yükünde kurtarmak olduğuna değinildi.

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan

Ciddi borçlarımız var

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, dün kongrede yaptığı açıklamada kulübün ciddi miktarda borcunun olduğunu ve yıllara yayarak bu borç yükünden kurtarmak istediklerini söyledi.

Erkan Özcan kongrede şunları söyledi; “Geçen hafta kongremiz vardı, biz daha iyi yapabilecek veya herhangi bir grubun desteklediği bir liste veya bir yönetim varsa bırakmaya hazırız dedik. Ama bugün olduğu gibi yönetime talip olan çıkmadı. Bizde bu zor süreçte Kastamonuspor’u yalnız bırakmak istemedik. Şehrimizin önde gelen isimleri yanımızda oldular. Güzel bir liste oluşturduk. Yönetimde olan elini taşın altına koyan her arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Elimizden geleni yapacağız. Taraftarımızın şu gerçeği bilmesi gerekiyor. Kastamonuspor, bundan önceki yıllarda olduğu gibi şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurma noktasında yetersiz. Ciddi borçlarımız var. Borçlarımızı senelere yayarak ödememiz gerekiyor. Daha mütevazi ve ligde kalma hedefleri olan takım oluşturacağız. Biz bu hedeflerle geliyoruz. Bu hedefleri yükseltecek olanlar varsa görevi bırakmaya hazır olduğumuzu da buradan bildirelim. Dediğimiz gibi 1-2 sene daha mütevazi bir Kastamonuspor izleyeceğiz. Bu Kastamonuspor’un daha uzun vadeli yaşayabilmesi adına olacak. Sadece bir yerden bazı şeyleri beklememek gerekiyor. Herkesin gücü kadar Kastamonuspor’a destek olması gerekiyor.”

BORÇ AÇIKLANDI

Dün gerçekleştirilen olağanüstü kongrede Kastamonuspor 1966’nın borcu açıklandı. Genel kurulda açıklanan rakamlara göre kırmızı-siyahlıların 7 Milyon 516 Bin 436 Lira 52 Kuruş borcu var. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER