banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Eylül 2019 Perşembe

YASAK KALKIYOR

Geçtiğimiz hafta göreve gelen yönetimin 11 futbolcunun başvurusu sonucu TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından kulübe verilen transfer yasağını kaldırmak için hafta boyunca yaptığı çalışmalar meyvesini veriyor. Başkan Erkan Özcan ve yönetim kurulunun girişimleri sonucunda sorunun çözülme aşamasına geldiği ve transfer yasağının bugün kaldırılabileceği öğrenildi.

18 Ocak 2019 Cuma 10:34
YASAK KALKIYORGeçtiğimiz hafta göreve gelen yönetimin 11 futbolcunun başvurusu sonucu TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından kulübe verilen transfer yasağını kaldırmak için hafta boyunca yaptığı çalışmalar meyvesini veriyor. Başkan Erkan Özcan ve yönetim kurulunun girişimleri sonucunda sorunun çözülme aşamasına geldiği ve transfer yasağının bugün kaldırılabileceği öğrenildi.

YASAK KALKTIKTAN SONRA İMZALAR ATILACAK

Kastamonuspor 1966’da transfer yasağının kalkmasının ardından Abdurrahman Kuyucu ve Faruk Öcal ile sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Geçtiğimiz gün Gümüşhanespor ile yollarını ayıran Faruk Öcal’ın ve son olarak Keçiörengücü’nde forma giyen Abdurrahman Kuyucu’nun Antalya kapmına katıldığı ve transfer yasağının çözülmesinin ardından imzaların atılacağı öğrenildi.


Anahtar Kelimeler: YASAK KALKIYOR

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV