Müzik indir

20 Ocak 2021 Çarşamba

MHP, ittifaka sadık

‘Vicdanlar rahat olmaz’

SİYASETÇİ Hayati Hamzaoğlu, geçtiğimiz sezonlarda GMG Kastamonuspor'da yaşanan ekonomik desteklerle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu

26 Kasım 2020 Perşembe 10:37
‘Vicdanlar rahat olmaz’
 

HAMZAOĞLU'NDAN ÇARPICI İDDİALARLA NET UYARI:

‘Vicdanlar rahat olmaz’

SİYASETÇİ Hayati Hamzaoğlu, geçtiğimiz sezonlarda GMG Kastamonuspor'da yaşanan ekonomik desteklerle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Hamzaoğlu, “Belediye, Kastamonuspor'un adına kimlerden ne almış ne vermiş” diyerek tereddütlerini dile getiren Hamzaoğlu, Kastamonuspor'a yardım adı altında satılan, takas edilen yüzlerce dönüm arsanın akıbetini sordu.

Hamzaoğlu, şu ifadelere yer verdi; “Bu memlekette söylenen, yaşananlar aydınlanmadan kimse yeni şeyler söylemesin. Geçmiş dönemde Kastamonuspor'a yardım adı altında satılan, takas edilen yüzlerce dönüm arsanın akıbeti, KSK adına verilen imarlar net ortaya çıkmadan, bunlara karşı kimler neyi aldı, neyi verdi ortaya çıkmadan, kimler kaç TL bağış yaptığı netleşmeden vicdanlar rahat olmaz. Belediye, KSK adına kimlerden ne almış ne vermiş, KSK'nın hesabına bu paralar girmiş mi, girmemiş mi ortaya çıkıp kamuoyuna açıklanmazsa vicdanlar rahat olmaz. Geçmişte milyonlar bağışladıklarını ifade eden iş adamları ve müteahhitler tarafından söyleniyor. Bu gün ise yönetim, geçmişten milyonlar borç kaldığını söylüyor. Hem belediye yönetiminden hem de KSK yönetiminden, Kastamonu halkı bu konuda müspet menfi açıklama bekliyor.”

Anahtar Kelimeler: ‘Vicdanlar Rahat Olmaz’

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV