Veteranlara çifte ödül

Şampiyonluk kupasına kavuşan Kastamonu Master Veteranlar, ayrıca yılın takımı ödülünün de sahibi oldu.

 Veteranlara çifte ödül

 


 Şampiyonluk kupasına kavuşan Kastamonu Master Veteranlar, ayrıca yılın takımı ödülünün de sahibi oldu.

 

Şampiyonluk kupasına kavuşan Kastamonu Masterler, ayrıca yılın takımı ödülünü de aldı.

2020-2021 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz Bölge toplantısı Çaydeğirmeni'nde yapıldı.

 TMVFL Federasyon Başkanı Kenan Gürsu, Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu ve Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ile birlikte Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan 20 takımın yöneticileri toplantıya katıldı.

Toplantı öncesinde TMVFL yönetimi Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş'i makamında ziyaret etti. Bu sene ilk defa TMVFL Futbol Liginde yer alacak Çaydeğirmeni Veteranlar takımı River Mill Park'ta ki toplantıya ev sahipliği yaptı.

Çaydeğirmeni River Mill Park’ta gerçekleştirilen toplantıya, Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak, Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Çaydeğirmeni, Bartın, Karabük, Kastamonu, Safranbolu, Düzce, Bolu, Akçakoca temsilcileri katıldı.

Geçen yılın bir değerlendirmesi yapıldı. Takımların istek ve düşüncelerinin dile getirildiği toplantıda Federasyon Başkanı Kenan Gürsu yeni sezonla ilgili talimatlarla ilgili bilgiler verildi.

ŞAMPİYONLUK KUPASI VE FAİRY-PLAY ÖDÜLÜ DE VERİLDİ TMVFL

2019-2020 Sezonu Batı Karadeniz Bölgesinde Yeşil grupta Karadeniz Ereğli Zafer Men Masterler takımına ve Mavi grupta Kastamonu Masterler sezonu şampiyon olarak tamamlamışlardı.

Karadeniz Ereğli Zafer Men Masterler ve Kastamonu Masterler takımlarına şampiyonluk kupası verildi. Ayrıca TMVFL Futbol Ligi’nde yılın takımı ödülü Kastamonu Masterler takımına verildi.

Zonguldak Veteranlar, SBD Karadeniz Ereğli Veteranlar, Karabük Aydınlıkevler Veteranlar ve Karabük Yaşa ve Yaşat Veteranlar takımlarına Fairy-play ödülleri de toplantıda verildi.

YENİ SEZONDA 20 TAKIM

TMVFL Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan takımlar Mavi ve Yeşil iki grupta geçen yıl mücadele etmişlerdi. Bu sene de yine iki grupta takımlar mücadele edecek. Yeşil ve Mavi grupta yer alan takımlar önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER