Vali Çakır’dan KSK yorumu Taahhütte bulunduk

Cengiz Aygün’ün, ‘Ben yoruldum, ilimizin de desteğini görmek istiyorum’ dediğini ifade eden Vali Avni Çakır, “Bir takım taahhütlerde bulunduk. Bu taahhütleri gerçekleştirmek için dün sahadaydık” dedi.

 Vali Çakır’dan KSK yorumu  Taahhütte bulundukCengiz Aygün’ün, ‘Ben yoruldum, ilimizin de desteğini görmek istiyorum’ dediğini ifade eden Vali Avni Çakır, “Bir takım taahhütlerde bulunduk. Bu taahhütleri gerçekleştirmek için dün sahadaydık” dedi.

 

Vali Avni Çakır, geçtiğimiz Pazar günü Doğa Kültür Köyü’nde gerçekleştirdikleri toplantının ayrıntılarını paylaştı.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün, ‘Ben yoruldum, ilimizin de desteğini görmek istiyorum’ dediğini ifade eden Vali Çakır, “Bir takım taahhütlerde bulunduk. Bu taahhütleri gerçekleştirmek için dün sahadaydık” dedi.

Vali Çakır’ın yaptığı değerlendirme şöyle;

“Biz de bu kapsamda ciddi bir çalışma yapacağımızı, kararını o çalışmanın sonucuna göre vermesi gerektiğini söyledik. Dolayısıyla bir takım taahhütlerde bulunduk. Bu taahhütleri gerçekleştirmek için dün sahadaydık. Cuma günü de organize sanayi ve esnaf odalarımızla görüşme yapacağız. Bunun sonucunda elde edeceğimiz verileri, tutarları kendisiyle paylaşacağız. Kendisi de karar verecek. Şu an kesin bir karar vermesini iki hafta ötelemesini istedik. Belli bir taahhütte bulunduk. İnşallah çalışmaların sonunda somut adımlar atılır başkanlığa devam eder. Bizim gönlümüz devam etmesinden yana.  Ama artık ona söyleyecek bir şeyimizin kalmadığını biz de biliyoruz. Kendisi de bu anlamda en azından moral anlamında yorgunluğa geldiğini ifade ediyor. Fakat kendisi bu şartlarda, inşallah biz sözümüzü tutarsak ya da umduğumuz desteği sağlarsak inşallah hayırlı bir sonuç olur diye düşünüyoruz. Şu aşamada net bir karar yok. Haftaya tekrar toparlanalım dedik. Sahada yapacağımız çalışmalara göre nihai kararı verecekler.”


Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER