Vali, Belediye Başkanı, Milletvekili ve KSK Başkanı Akademi Lig’leri için bir araya geldi

Kastamonuspor 1966’nın Bölgesel Gelişim Ligleri’ne katılması için çalışmalar sürüyor.

Vali, Belediye Başkanı, Milletvekili ve KSK Başkanı Akademi Lig’leri için bir araya geldi
banner72

 

Kastamonuspor 1966’nın Bölgesel Gelişim Ligleri’ne katılması için çalışmalar sürüyor. Vali Şehmus Günaydın, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen ve Kastamonuspor 1966 Başkanı Mahir Altıkulaç önceki gün  Şadibey Çiftliği’nde biraraya geldi. Gündem, alt yapı oldu. 
Gece geç saatlere kadar süren toplantıda alt yapı için Kastamonuspor 1966 teknik ekibinin kamp dönüşünde bir toplantı daha yapılması kararlaştırıldı. Vali Günaydın, Belediye Başkanı Babaş ve Milletvekili Gülşen, KSK Başkanı Altıkulaç’a alt yapıyla ilgili tam destek sözü verdi.  
Kastamonuspor 1966 Başkanı Mahir Altıkulaç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Verimli bir toplantı gerçekleştiğini düşünüyorum. Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız ve milletvekilimiz Akademi Ligleri’ne girilmesi için gereken desteği vereceklerini belirttiler. Bu oluşum üç yıl önce de yapılmak istenmiş ancak başarılı olunamamış. Kalıcı başarılar için alt yapının şart olduğu açık. Bunun için çalışmalar yapılacak. Teknik ekibimizin kamptan dönmesiyle birlikte bir toplantı daha gerçekleştireceğiz. Amatör Spor Kulübü Başkanları’nı da bu toplantıya davet edeceğiz.
Şuan 2. Lig için güçlü bir kadro kurduk. Ben alt yapıya sıcak bakıyorum. Sayın Valimizin, belediye başkanımızın ve milletvekilimizin desteğiyle alt yapıyı kuracağımızı düşünüyorum. Herkes taşına altına elini koymuş durumda. Bu bizleri çok mutlu ediyor.” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2015, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER