Vali Avni Çakır’dan KSK yorumu Kimse mağdur olmayacak

Vali Çakır, “Bu sezon bir takım sıkıntılar yaşıyoruz ama bu takımın başarısı için irade ortaya konuyor. İnşallah bu takımda kimse mağdur olmayacak” dedi.

Vali Avni Çakır’dan KSK yorumu  Kimse mağdur olmayacak

 Vali Çakır, “Bu sezon bir takım sıkıntılar yaşıyoruz ama bu takımın başarısı için irade ortaya konuyor. İnşallah bu takımda kimse mağdur olmayacak” dedi.

Vali Avni Çakır ve Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu geçtiğimiz gün akşam İsmail Dikmenli Tesisleri’ne giderek GMG Kastamonuspor’u ziyaret etti.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün tarafından karşılanan Vali Avni Çakır burada yaptığı değerlendirmede, “Bu sezon bir takım sıkıntılar yaşıyoruz ama bu takımın başarısı için irade ortaya konuyor. İnşallah bu takımda kimse mağdur olmayacak” dedi.

Biz takımın değerinin ve yaşadığı zorluklarının farkındayız´ diyen Avni Çakır, “Cengiz başkanın ve ailesinin yapmış olduğu fedakarlıkları da biliyoruz. Ben henüz Kastamonu’ya yeni geldim. Geçen sene takımın başarılı bir sezon geçirdiğini biliyorum. Bu sezon bir takım sıkıntılar yaşıyoruz ama bu takımın başarısı için irade ortaya konuyor. İnşallah eksiklerimizi kısa sürede kapatacağız; başkanımıza, teknik ekibimize, sporcu kardeşlerimize, tüm Kastamonumuza sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Kaldığımız yerden aynı güçle, inançla inşallah devam edeceğiz. İnşallah bu takımda kimse mağdur olmayacak” diye konuştu.

VİDİNLİOĞLU; HEM VALİLİĞİMİZ HEM BELEDİYE OLARAK TAKIMIMIZIN ARKASINDAYIZ

Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu ise burada yaptığı açıklamada;  “Hem valiliğimiz hem belediye olarak takımımızın arkasındayız. Vurdukları gol olsun. Sıkıntıları birlikte aşacağız. Bu güne kadar yaşanmışlıklar var, sıkıntılar var, el birliğiyle aşacağız. Cengiz başkanın bu duyarlılığı bizi de idare olarak rahatlattı. Çünkü hemen hemen her yerde bu işin bir yükü çekeni var. İnşallah spor kulüplerinin zinde kalabilmesi, çok fazla problem yaşamaması için alt yapı ve sabit gelir olacak. Bunlar olmadığı zaman asansör takım olunuyor. İnşallah Kastamonuspor’un sabit bir geliri olması noktasında irade göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

“PIRLANTA GİBİ BİR EKİP VAR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren teknik direktör Ekrem Al ise “Pırlanta gibi bir ekip var. Çalışan, özverili bir ekip var ama sorunları biliyorsunuz. Biz değerlerimizi ortaya koymaya çalışıyoruz, o konuda kuşkunuz olmasın. Herkes kendi varlığını ortaya koyuyor” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER