Müzik indir

01 Mart 2021 Pazartesi

'Milletin cebinde para yok'

‘Umut tazeledik’

KASTAMONU Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Bıyıklı, Lada maçı başta olmak üzere Avrupa Ligi’nde geride kalan 3 haftayı değerlendirdi

26 Ocak 2021 Salı 10:12
‘Umut tazeledik’


BELEDİYESPOR BAŞKANI BIYIKLI AVRUPA GALİBİYETİ SONRASI KONUŞTU:

‘Umut tazeledik’

KASTAMONU Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Bıyıklı, Lada maçı başta olmak üzere Avrupa Ligi’nde geride kalan 3 haftayı değerlendirdi. Bıyıklı, Lada galibiyetiyle birlikte umut tazelediklerini söyledi.

Bıyıklı’nın açıklamaları şu şekilde; “Avrupa Ligi gruplarında ilk 3 haftayı geride bıraktık, önümüzde bir üç hafta daha var. Gerçekten çok zorlu bir grupta yer alıyoruz. Güçlerin birbirine denk olduğu bir gruptayız. Her takım bir diğer takımı yenebilecek güçte ve potansiyelde. İlk 3 maçı 3 puanla kapattık ama özellikle son oynadığımız Lada maçında istek ve arzu noktasında takımımız daha istenilen düzeydeydi. Tüm Türkiye, tüm hentbol severler olarak Lada galibiyetiyle büyük mutluluk duyduk, umut tazeledik. Umarım bu istek ve arzu önümüzdeki maçlara da puan olarak yansıyacaktır.”

“EN DOĞRU ŞEKİLDE TEMSİLİYETE DEVAM EDECEĞİZ”
Bıyıklı: “Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Kastamonu’yu ve Türkiye’yi Avrupa’da başarıyla temsil etmektedir. Bu karşılaşma da başta Türkiye ve Rusya olmak üzere birçok farklı ülkede ve Avrupa Hentbol Federasyonu TV’de canlı yayınlanarak dünyanın pek çok yerinden insana ulaşmıştır. Takımımızın, tanıtım misyonunu da en iyi şekilde yerine getirdiğine inanıyorum. İnşallah daha uzun süreler Kastamonu’yu, Türkiye’yi en doğru şekilde temsiliyete devam edeceğiz.”

BİR DİZİ TEŞEKKÜR
Tabi bu organizasyonlarda yer almak kolay değil. Takımımızın sponsorlarına ne kadar teşekkür etsek az. AK Parti Milletvekilimiz Hakkı Köylü olmak üzere vekillerimize, Valimiz Avni Çakır’a, Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu ve belediye müdür ve çalışanlarına, Gün Medya Grup Onursal Başkanı Cengiz Aygün’e, kulüp yönetim kurulundaki arkadaşlarıma, çok büyük emekler veren Gençlik ve Spor personeline ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Son derece önemli bir karşılaşmadan galibiyetle ayrılan, galibiyetin mimarları teknik heyetimizi ve sporcularımızı da tebrik ediyorum. (Haber Merkezi)

Anahtar Kelimeler: ‘Umut Tazeledik’

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV