Transfer tahtası açılacak GMG KSK’da hedef en az 3 transfer daha “TRANSFER YAPMIŞ OLMAK İÇİN TRANSFER YAPMAYACAĞIZ”

· Devre arası transfer döneminin başlaması ile birlikte transfer tahtasını açmasına kesin gözüyle bakılan GMG Kastamonuspor’un kadrosuna İlyas Çakmak’a partner olabilecek bir golcü, orta saha ve stoper katması bekleniyor.

  Transfer tahtası açılacak  GMG KSK’da hedef en az 3 transfer daha  “TRANSFER YAPMIŞ OLMAK İÇİN  TRANSFER YAPMAYACAĞIZ”

 
Devre arası transfer döneminin başlaması ile birlikte transfer tahtasını açmasına kesin gözüyle bakılan GMG Kastamonuspor’un kadrosuna İlyas Çakmak’a partner olabilecek bir golcü, orta saha ve stoper katması bekleniyor.

·         Önemli olanın kulübün borçlarını azaltmak olduğunu ifade eden Başkan Erkan Özcan, “Devre arası transfer döneminde de ince eleyip sık dokuyarak kadromuzu takviye etmeyi düşünüyoruz. Kesinlikle transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız” dedi.

Yaşanan mali sıkıntılara rağmen ilk devreyi şampiyonluk potasında noktalayan GMG Kastamonuspor’da yönetim 2’nci devreye daha iddialı bir kadro ile başlamak için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz sezon kırmızı-siyahlı formayı terleten ve kulüpten ciddi miktarda alacağı bulunan futbolcuların Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı başvuru sonucu transfer tahtası kapatılan GMG Kastamonuspor’da Kulüp Başkanı Erkan Özcan transfer tahtasını açmak için girdiği kaynak arayışında sona geldi.

Yasağa konu olan futbolcularla da birebir görüşmeler gerçekleştiren Erkan Özcan’ın yasağın ortadan kalkması için gerekli olan ödemeyi transfer döneminin başlaması ile birlikte yapıp kulübün transfer tahtasını açması bekleniyor.

Transfer tahtasının açılmasına kesin gözüyle bakılan kırmızı-siyahlılarda bütün gözler transfere çevrildi. Oğuzhan Erdoğan ile anlaşma sağlayan temsilcimizin kadrosunu en az 3 futbolcu ile de takviye etmesi bekleniyor. GMG Kastamonuspor’un transfer hedeflerinin ise İlyas Çakmak’a partner olabilecek bir forvet, orta saha ve stoper olduğu öğrenildi.

“ÖNEMLİ OLAN KULÜBÜN BORÇLARINI AZALTMAK”

GMG Kastamonuspor Başkanı Erkan Özcan, transfer döneminin başlaması ile birlikte transfer tahtasını açacaklarını söyledi. Erkan Özcan, “Transfere konu olan ciddi miktardaki borcun ortadan kaldırılması için yaptığımız girişimlerden sonuç aldık. Bizim için önemli olan kulübün borçlarını azaltmaktır” dedi.

Transfer yapmış olmak için transfer yapmayacaklarının altını çizen Erkan Özcan, “Sezon başında yaşanan olumsuzluklara rağmen, iyi bir kadro planlaması yaparak başarılı bir takım ortaya çıkarttık. Devre arası transfer döneminde de ince eleyip sık dokuyarak kadromuzu takviye etmeyi düşünüyoruz. Kesinlikle transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız. Genç ve geleceğe yönelik bir hamle olmadığı takdirde kadromuzun kalitesini artıracak ve yarışta bize fayda sağlayabilecek isimler transfer edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER