banner38

Müzik indir

banner46

banner47

13 Temmuz 2020 Pazartesi

Teknik Direktör Gürses Kılıç YASAL HAKLARIMI KULLANACAĞIM

Kastamonuspor 1966’nın resmi teklif götürdüğü Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan’ın geçtiğimiz gün Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayında sarf ettiği sözlerin hakkında konuştu.

18 Temmuz 2019 Perşembe 11:13
 Teknik Direktör Gürses Kılıç YASAL HAKLARIMI KULLANACAĞIM
 

Kastamonuspor 1966’nın resmi teklif götürdüğü Teknik Direktörü Gürses Kılıç, Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan’ın geçtiğimiz gün Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayında sarf ettiği sözlerin hakkında konuştu. 

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Kılıç, "Şok oldum. Dün gece bu haber geldi bana inanamadım. Sizi aradım, siz de yayının kaydının olduğu ifade ettiniz. Şu anda ne diyeceğimi bilemiyorum. Böyle bir konuşmanın olma ihtimali hiç yok. 20 yıl profesyonel futbol oynadım, 15 yıldır antrenör olarak görev yapıyorum. Kariyerim boyunca böyle teklifte bulunan olmadı. Erkan Bey ile görüşmemizde böyle bir şey gündeme gelmedi. Bunu kabul etmem şahsıma ve teknik adamlığıma hakarettir. Ne böyle bir teklif aldım ne de bu konuşuldu. Ben bütün yasal haklarımı kullanacağım. Kastamonuspor'la sözleşme imzaladım. Kastamonuspor'da çok değerli yöneticiler var. Kastamonuspor camiasını bu işin dışında tutuyorum. Ben bütün yasal haklarımı kullanacağım. TÜFAD ve TFF Etik Kurulu ile de görüştüm" dedi.  (Ajansspor)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV