Müzik indir

22 Ekim 2020 Perşembe

Takımımızı yalnız bıraktığım için üzgünüm

• Gür, “Doktorlarla görüştüm, bir ay sonra fizik tedaviye başlayacağız, fizik tedavide iki ay geçireceğiz. 3-4 ay sonra da inşallah sahalarda olmayı planlıyoruz” dedi.

29 Eylül 2020 Salı 10:53
Takımımızı yalnız bıraktığım için üzgünüm
 

Karacabey Belediyespor maçında bacağı kırılan Ömer Gür, “Ankara’da iyi bir operasyon geçirdim, ameliyatım 3 saat sürdü. Doktorlarımız sağ olsunlar çok ilgilendiler. Allah’a şükür kendimi iyi hissediyorum. Takımımızı yalnız bıraktığım için çok üzüldüm, onlarla olamayacağım için çok üzgünüm” dedi.

Bacağının kırılmasına neden olan hareketi yapan İlyas Yılmazer’in art niyetli olduğunu düşünmediğini söyleyen Ömer Gür, “Kemiğimin kırıldığı pozisyonun video kaydını izleyemedim, o sesi tekrar duymak istemedim. Ailemin de duymasını istemedim, çok üzüleceklerini biliyordum. Kasti bir durum olduğunu düşünmüyorum, İlyas’ın art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Top arada kaldı, ben topu aldıktan sonra İlyas ayağını uzattı ne yazık ki pozisyon gereği böyle bir sakatlık yaşadım” diye konuştu.

“KENDİMİ ÇOK İYİ HAZIRLIYORUM”

‘Şu an kendimi çok iyi hazırlıyorum’ diyen Ömer Gür şunları söyledi;

“Ailem, başkanlarım, camiamdan çok güzel telefonlar aldım. Telefonlarım susmadı, dostlarım sürekli aradılar. Bu beni çok mutlu etti ve büyük bir motivasyon kaynağı oldu. İlyas’tan çok telefon aldım. Hastaneye gelecekti, izin vermedim. Sağ olsun kelle paça göndermeyi de istedi. Ama Karacabey camiasından hiç telefon almadım. Hemen döneceğim, oynamak için sabırsızlanıyorum. Bir an önce orada olmak için can atıyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere.

“3-4 AY SONRA DA İNŞALLAH SAHALARDA OLMAYI PLANLIYORUZ”

Doktorlarla görüştüm, bir ay sonra fizik tedaviye başlayacağız, fizik tedavide iki ay geçireceğiz. 3-4 ay sonra da inşallah sahalarda olmayı planlıyoruz. Yüzde yüz performansımı ortaya koymam da 5-6 aylık bir süreç olacak.

“KİMSE KARAMSARLIĞA KAPILMASIN”

O ortamdan ayrı kalacağım için gerçekten çok üzgünüm. Çok güzel ortamımız vardı, yine olacak. Bodrum maçından sonra telefonla arkadaşlarla görüştüm, hiç kimsenin canının sıkılmamasını söyledim. Taraftarlarımız, Kastamonu camiası karamsarlığa hiç kapılmasın. Ben burada hasta halimle takıma çok inanıyorum, bu takım iyi yerlere gelecek. Ben şampiyonluğa inanıyorum, Kastamonu halkını da buna davet ediyorum, kimse karamsarlığa kapılmasın. Bizi desteklemekten bir saniye olsun vazgeçmesinler.

“BENİM İÇİN ÇOK GURUR VERİCİ”

Sözleşme imzalanmasının ardından çok şey yazdım ama yazarak da anlatılabilecek bir durum değil sadece yaşanır. Enes başkan, Cengiz başkan ve Aygün ailesi gerçekten üstüne düşenin fazlasını yaptı. Türkiye liglerinde ya da profesyonel liglerde böyle bir şeyin gerçekleşmesi söz konusu bile değil. Sakatlıktan sonra sözleşme uzatan bir kulüp yoktur. Benim için çok gurur verici. Çok farklı, çok güzel bir duygu, Allah herkesten razı olsun. Ne desem gerçekten yetersiz, duygularımı anlatmaya kelimeler yetmez.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV