'Sonuç, hepimizi çok üzdü'

Etimesgut Belediyespor'a karşı alınan 5-0'lık mağlubiyetin ardından değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Levent Eriş, yapılan eleştirilere hak verdiklerini fakat imkanları doğrultusunda en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi. Kadroda 14 alt yapıdan yetişen oyuncunun bulunduğunu sözlerine ekleyen Eriş, ligde kalacaklarına inandıklarını kaydetti

'Sonuç, hepimizi çok üzdü'

 

TEKNİK DİREKTÖR ERİŞ, FARKLI MAĞLUBİYETİ DEĞERLENDİRDİ;

'Sonuç, hepimizi çok üzdü'

Etimesgut Belediyespor'a karşı alınan 5-0'lık mağlubiyetin ardından değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Levent Eriş, yapılan eleştirilere hak verdiklerini fakat imkanları doğrultusunda en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi. Kadroda 14 alt yapıdan yetişen oyuncunun bulunduğunu sözlerine ekleyen Eriş,  ligde kalacaklarına inandıklarını kaydetti.

 

Çok çalıştıklarını ve mücadelelerini sürdürdüklerini söyleyen Teknik Direktör Levent Eriş, futbolda bazen beklenmedik sonuçların alındığını kaydetti. Eriş, şöyle devam etti; ''Bizleri yakından takip eden Kastamonusporlular bilir ki; bugüne kadar hiç bir bahanenin arkasına sığınmadık ve saklanmadık. Bahaneler aciz ve korkak insanların işidir. Ama sizlerde takdir edersiniz ki bu ve bunun gibi bazı müsabakalarda profesyonel yaşamlarda ilk defa forma giyen çocuklarımızla ve kadrosunda 14 tane öz Kastamonu’nun altyapısından yetişen evlatlarıyla mücadele etmeye çalıştık. Ancak daha henüz 1. dakikada hakem hatasıyla yediğimiz gol sonrası  çocuklarımız skoru iyi noktaya getirmek adına telaş ve panik havasında mücadele ettiler. Netice olarak maalesef böyle bir sonuç ortaya çıktı. Bu sonuç; elbette ki başta siz olmak üzere hepimizi çok üzdü. Ancak inanın, tüm futbolcularımız soyunma odasında gözyaşlarıyla maçı tamamladılar. Rabbim çalışana, emek verene, kalbi güzel çarpana yardım edermiş. Bizde bu inançla yolumuza devam edeceğiz. Ligin tamamlanmasına 8 hafta kaldı. Gerçeklerden yola çıkarak ifade etmeliyim ki; bizim ligde kalıp, kalmamakla ilgili en ufak bir endişemiz yoktur. İnşallah bu sezon ülkemizin ve bizlerin yaşadığı sıkıntılardan kurtulup, önümüzdeki sezon Kastamonuspor’umuzu; Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün, Başkanımız Enes Ege Aygün ve Yönetim Kurulumuzun desteği ile hedeflenilen liglere taşımak, bunun içinde iyi bir altyapı hazırlayarak sunmaya çalışmanın en büyük görevimiz olduğunu bilmenizi isterim. Bugüne kadarda bu takımın içinde yer alan herkese anlamlı ve önemli desteklerinizden dolayı çok teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım'' dedi. 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER