ŞAMPİYON GİBİ UĞURLADIK, KUPAYLA DÖNÜN

GMG Kastamonuspor, 20-28 Temmuz tarihleri arasında oynanacak olan Play-Off maçları için dün Antalya’ya gitti.

 ŞAMPİYON GİBİ UĞURLADIK, KUPAYLA DÖNÜN

 

 

GMG Kastamonuspor, 20-28 Temmuz tarihleri arasında oynanacak olan Play-Off maçları için dün Antalya’ya gitti.

İsmail Dikmenli Tesisleri önünde toplanan kırmızı-siyahlı taraftarlar takımımızı Play-Off maçlarına şampiyon gibi uğurladı.

Kastamonu Rider 37 Motosiklet Kulübü üyelerinin de katkısıyla GMG Kastamonuspor’u tesislerden Kadı Dağı mevkiine kadar konvoyla yolcu eden taraftarla meşale ve marşlarla takıma moral verdi.

Taraftarlar, play off maçlarından şampiyon olarak Kastamonu’ya geleceğine inandıkları GMG Kastamonuspor’u daha büyük bir organizasyonla karşılamaya şimdiden hazırlandıklarını da söyledi.

Başkan Enes Aygün  “Sizlere güveniyoruz”

Kadı Dağına kadar futbolcuları uğurlayan GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, burada takıma yaptığı konuşmada “Sizlere güveniyoruz” dedi.

20-28 Temmuz tarihleri arasında Antalya’da oynanacak olan Play-Off maçlarında takımın 1. Lig’e yükseleceğine inandığını ifade eden Aygün, “Yolunuz açık olsun. Bu sezon gösterdiğiniz performansı Play-Off maçlarında taçlandıracağınıza ve bu şehre kupayla döneceğinize inanıyorum” diye konuştu.


Baltacı ve Erbilgin takımı tesislerden uğurladı


“Her zaman yanınızdayız”

 Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, dün Play-Off maçları için Antalya’ya hareket eden GMG Kastamonuspor’u İsmail Dikmenli Spor Tesisleri’nden uğurladı.

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün ve AS Başkan Metehan Hamzaoğlu’na başarı dileyen Milletvekili Hasan Baltacı, takım kaptanı Faruk Öcal’a da “Her zaman yanınızdayız” mesajı verdi.

Milletvekili Baltacı, takım otobüsü içerisinde yaptığı konuşmada ise, “İyi haberlerini bekliyoruz. Kastamonu’da önce 1.Lig ardından da Süper Lig takımlarını sizlerin sayesinde ağırlayacağız. Başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun. Kalbimiz sizinle” dedi.

Milletvekili Hasan Baltacı’ya CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin de eşlik etti. 

 


Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER