Potada büyük heyecan

Türkiye Basketbol İkinci Ligi (TB2L) 2021-2022 sezonunda Final Grubu müsabakaları, 25-30 Nisan tarihleri arasında Kocaeli'de oynanacak.

Potada büyük heyecan
banner72

Kastamonu Yurdum GSK'nin de aralarında olduğu takımların mücadeleleri; İzmit Şehit Polis Recep Topaloğlu ve İzmit Atatürk Spor Salonunda yapılacak.  

Kocaeli’de ilk kez düzenlenecek basketbol organizasyonunda A Grubu’nda Çorlu Belediyesi, Haremspor, ABB Egospor ve Fenerbahçe Koleji Safiport, B Grubu’nda ise Çağdaş Bodrum Spor, Gaziantep Gençlik Gelişim, İstanbul Efendileri ve Kastamonu Yurdum GSK takımları mücadele edecek. Türkiye Basketbol Ligi’ne yükselecek iki takımın belli olacağı final grubu karşılaşmalarında gruplarında ilk iki sırayı alan ekipler yarı finalde oynamaya hak kazanacak. Yarı finaller 29 Nisan Cuma, final karşılaşması ise 30 Nisan Cumartesi günü oynanacak.

Final maçları iki grupta oynanacak. B Grubu’nda yer alan Kastamonu Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü; Çağdaş Bodrum Spor, Gaziantep Gençlik Gelişim ve İstanbul Efendileri ile mücadele edecek. Karşılaşmalar başlamadan 3 gün önce Kocaeli'ne giderek çalışmalarına başlayan Yurdum Gençlik SK, bir üst lige çıkmak için mücadele edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER