“Play-Off” kampı başladı

Kastamonuspor 1966, Antalya’da 2.Etap kamp programına dün yaptığı antrenmanla başladı. Yaklaşık 12 gün sürecek olan kamp döneminde, eksikliklerini gidermeye çalışacak olan kırmızı siyahlılar, yapacağı takviyelerle ikinci devre bambaşka bir performans sergilemek istiyor.

“Play-Off” kampı başladı
banner72

 
   
    Kastamonuspor 1966, Antalya’da 2.Etap kamp programına dün yaptığı antrenmanla başladı. Yaklaşık 12 gün sürecek olan kamp döneminde, eksikliklerini gidermeye çalışacak olan kırmızı siyahlılar, yapacağı takviyelerle ikinci devre bambaşka bir performans sergilemek istiyor. Geçtiğimiz sezon Antalya’da geçirdiği kamp sonrası, 15.sıradan yükselerek ligi 3.sırada kapatan KSK 1966’da hedef yine çıkışa geçerek Play-Off’a kalmak. 

KEMAL KILIÇ’TAN 
“YİNE BAŞARABİLİRİZ” VURGUSU

Antalya kampı öncesi futbolcularıyla bir toplantı düzenleyen Teknik Direktör Kemal Kılıç, Kastamonuspor 1966’nın geçtiğimiz sezon göstermiş olduğu başarıyı örnek göstererek, “Geçen seneki başarıyı tekrarlamamamız için hiçbir neden yok. Takım olmayı başarabilirsek, aynı başarıyı tekrarlayıp, hedefimize ulaşabiliriz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER