banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
11 Aralık 2018 Salı

“Play-Off” kampı başladı

Kastamonuspor 1966, Antalya’da 2.Etap kamp programına dün yaptığı antrenmanla başladı. Yaklaşık 12 gün sürecek olan kamp döneminde, eksikliklerini gidermeye çalışacak olan kırmızı siyahlılar, yapacağı takviyelerle ikinci devre bambaşka bir performans sergilemek istiyor.

03 Ocak 2018 Çarşamba 11:59
“Play-Off” kampı başladı
 
   
    Kastamonuspor 1966, Antalya’da 2.Etap kamp programına dün yaptığı antrenmanla başladı. Yaklaşık 12 gün sürecek olan kamp döneminde, eksikliklerini gidermeye çalışacak olan kırmızı siyahlılar, yapacağı takviyelerle ikinci devre bambaşka bir performans sergilemek istiyor. Geçtiğimiz sezon Antalya’da geçirdiği kamp sonrası, 15.sıradan yükselerek ligi 3.sırada kapatan KSK 1966’da hedef yine çıkışa geçerek Play-Off’a kalmak. 
KEMAL KILIÇ’TAN 
“YİNE BAŞARABİLİRİZ” VURGUSU

Antalya kampı öncesi futbolcularıyla bir toplantı düzenleyen Teknik Direktör Kemal Kılıç, Kastamonuspor 1966’nın geçtiğimiz sezon göstermiş olduğu başarıyı örnek göstererek, “Geçen seneki başarıyı tekrarlamamamız için hiçbir neden yok. Takım olmayı başarabilirsek, aynı başarıyı tekrarlayıp, hedefimize ulaşabiliriz” dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV