Müzik indir

28 Ekim 2020 Çarşamba

Pes edecek, mazeretlere sığınacak bir takım değiliz

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, karşılaşma sonrası yaptığı değerlendirmede, “Biz sahada pes edecek, mazerete sığınacak bir takım değiliz” dedi.

22 Eylül 2020 Salı 09:22
Pes edecek, mazeretlere sığınacak bir takım değiliz          GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, karşılaşma sonrası yaptığı değerlendirmede, “Biz sahada pes edecek, mazerete sığınacak bir takım değiliz” dedi.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ekrem Al, karşılaşma sonrası yaptığı değerlendirmede, “Biz sahada pes edecek, mazerete sığınacak bir takım değiliz ama Ömer temel oyuncularımızdan bir tanesi, onu da kaybettik” dedi.

Ekrem Al’ın karşılaşma sonrası yaptığı açıklama şöyle; “Ama buna rağmen ilk yarıda rakibin pozisyonu yoktu duran toptan gol yedik.  İkinci yarı kaçırdığımız pozisyonlar var.  Golden sonra özellikle çok pozisyonumuz var ama sabırlı, bilinçli ve güvenli bir şekilde maçın sonunu getirmeyi bildik. İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi sonuçlar çıkar. Oğuzhan yetenekli bir oyuncu ama oyun bilgisi konusunda bir şeyler daha öğretmeliyiz. Kadro itibariyle bazı oyuncuları dinlendiremiyorum, hamle yapamıyorum. Alt yapıdan bir iki tane çıkarmamız zaman alır. Çalışacağız. Gül gibi bir kulüp, gül gibi bir şehir.  Daha iyilerinin olması lazım ama mevcut şartlarda bu kadar oluyor. Ömer Gür’ün ayağında kırık var. Ömer’i kampta birçok pozisyonda denedim, onunla beraber iki hamle üst üste yapıyordum ama Allah’ın takdiri.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV