Ömer Gür ameliyat oldu

GMG Kastamonuspor ile Karacabey Belediyespor arasında Pazartesi günü Gazi Stadı’nda oynanan karşılaşmada bacağı kırılan Ömer Gür, dün Ankara Medicana Hastanesi’nde ameliyat oldu.

Ömer Gür ameliyat oldu

 

GMG Kastamonuspor ile Karacabey Belediyespor arasında Pazartesi günü Gazi Stadı’nda oynanan karşılaşmada bacağı kırılan Ömer Gür, dün Ankara Medicana Hastanesi’nde ameliyat oldu.

Ömer Gür’ün sol ayak tibia ve fibula kemiklerinde kırık tespit edildiği öğrenilirken futbolcunun sağlığı ile ilgili olarak kulüpten ilerleyen günlerde bir açıklama yapılması bekleniyor.

Aygün; Yanında olacağız

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, Karacabey Belediyespor karşılaşmasında bacağı kırılan Ömer Gür’e geçmiş olsun telefonu açtı.

Cengiz Aygün’ün konu ile olarak yaptığı değerlendirmeler şöyle;

“Kardeş kulübümüz Karacabey Spor Kulübü başkanının ve yönetiminin de İlyas denen bu zorbayı etik ve vicdani kurallar çerçevesinde ayrıca cezalandırdığını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu beklentimiz asla kinlenerek ve intikam duygusu gibi basit bir duygu ile girdiğimiz bir beklenti değildir. Bu arzumuzun yegane sebebi; futbolun daha da güzelleşmesi ve güven dairesinde oynanabilir hale gelmesi adınadır. Ömer kardeşime gelince, ameliyat oluyor ve dualarınıza talip. Ben kendisine bir abi ve bir baba olarak söz verdim, yaşadığım müddetçe bu çocuğumuzun gelecek kaygısı olmadan, yanında olacağız. Maçtaki 1-1’lik sonucu ve yine yapılan hakem hataları daha ilk maçtan başlayan katliamdan daha önemlisi Ömer kardeşimizin sağlığıdır. Geçmiş olsun Ömer kardeşim. Rabbim sana şifalar versin ve rabbim sana bir an önce takımında ki yerine dönebilmeni nasip etsin.”

“SKORUN ÖNEMİ YOK”

Maçın ve skorun hiç önemi yok. GMG Kastamonu spor maça çıkıp aslanlar gibi oynadı, tabii ki eksiklerimiz var onları da zamanla giderecekler, ben çocuklarımıza sonuna kadar güveniyorum. Ancak sevgili Ömer kardeşime yapılan hareket, futbolla bağdaşan ve sıradan bir hareket değildir. Karacabeyli futbolcu İlyas isimli zavallı mahlûkat yaptığı bu hareketle Ömer kardeşimi biçmiş ve maalesef aldığım bilgiye göre kaval kemiğini kırmıştır. Yapılan bu hareketi esefle kınıyorum ve bilinsin ki bu işin peşini asla bırakmayacağız.” 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER