banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
17 Ocak 2019 Perşembe

MUSTAFA HOCA’NIN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUZ

X- Kastamonuspor 1966’yı, yeni sezon öncesi, Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu’na emanet eden kırmızı siyahlılarda Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, Çapanoğlu’na güvendiklerini belirterek, “Hocamızın başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

11 Mayıs 2018 Cuma 12:33
MUSTAFA HOCA’NIN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUZ
 


  Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Salim Arpacıoğlu, Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu’yla anlaşmalarının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Arpacıoğlu, Mustafa Çapanoğlu ve ekibiyle birlikte, başarılı bir ekip olacaklarına inandığının altını çizdi. Arpacıoğlu şöyle konuştu. “Kemal hocayla yollarımızı ayırmanın akabinde bu sezon takımımızı çalıştıracak teknik direktör araştırmalarımız için kollarımızı sıvamıştık. 1’inci Lig ve 2’nci Lig’de başarı göstermiş, hala başarısını devam ettiren, çalışkan ekibi olan 5 ayrı teknik direktör ile temas kurduk. Bu görüşmeleri yaparken kiminle daha istikrarlı çalışabileceğimize de dikkat etmeye çalıştık. Bu süreçte Mustafa hoca ile de görüştük. Araştırdık, başarılarını gördük. Şampiyonluklar yaşamış, birçok takımı Play-Off’a taşımış, 2’nci Lig’i iyi tanıyan,  başarılı, dürüst, güven veren, istikrarlı ve kendini ispatlamış bir hoca olduğunu gördük.  Aynı zamanda 6 kişiden oluşan ekibinin de çalışkan, dürüst kişiler olduğuna kanaat getirdik. Mustafa hocanın kulübümüzde istikrar sağlayacağını ve başarılı olacağını önce yürütme kurulumuzla daha sonra ise yönetim kurulumuzla paylaştık. Yönetim kurulunun onayı ile bugün de sözleşmemizi imzaladık. Yeni sezonda başarılı bir ekip olacağımıza inanıyorum.”


TRANSFER İÇİN ALTERNATİFLİ BİR LİSTEMİZ VAR

Yeni sezon öncesi transfer konusuna da değinen Kulüp Başkanı Arpacıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü.  “Önümüzdeki günlerde transfer için belirlemiş olduğumuz futbolcuları teknik ekibimizle beraber kararlaştırarak transfer görüşmelerimize başlayacağız. Belirlediğimiz transferleri gerçekleştirdiğimiz takdirde, taraftarlarımızın desteği ile yeni sezonu inşallah bir üst lige çıkmış olarak tamamlarız. Yönetim icra kurulumuz ve yönetim kurulumuz tarafından belirlenen kişilerce, yaklaşık 2 aydır birçok futbolcuyu yakından takip ettik. Her bölge için alternatifli bir listemiz var. Hocamızın da katkısıyla transfer çalışmalarımızı yürüteceğiz. Listemizde üst liglerde yer alan futbolcular ve ligimizden futbolcular var. Görüşmelerimize zaman kaybetmeden hemen başlayacağız. Play-Off mücadelesi veren takımlardan futbolcular var, onlarla da Play-Off’lar biter bitmez görüşeceğiz. İç transferde de devam edeceğimiz oyuncularla görüşeceğiz. Biz önümüzdeki sezon taraftarımızdan büyük destek bekliyoruz. Bize inansınlar biz Kastamonuspor 1966 için çok çalışıyoruz.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV