banner29
27 Mart 2019 Çarşamba

Mustafa Çapanoğlu’ndan kamp değerlendirmesi Uyumdan memnunum

Dün sona eren 1.etap kamp çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, takımın kısa sürede yakaladığı uyumdan memnun olduğunu dile getirdi.

26 Temmuz 2018 Perşembe 09:38
Mustafa Çapanoğlu’ndan kamp değerlendirmesi Uyumdan memnunum


Dün sona eren 1.etap kamp çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, takımın kısa sürede yakaladığı uyumdan memnun olduğunu dile getirdi.

Takıma dört takviye daha yapacaklarının altını çizen Çapanoğlu, Topuk Yaylası’nda gerçekleştirecekleri 2.etap kamp çalışmalarında 6 veya 7 tane hazırlık maçı yapmayı planladıklarının altını çizdi.

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu dün sona eren 1. Etap kamp çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Takım içindeki uyumdan memnun olduğunu dile getiren Çapanoğlu, “Uzun süredir aynı takımda yer alıyormuş gibi birbirlerine sevgi ve saygı göstermeleri çok önemliydi. Kampımızda en ufak bir tatsızlık olmadı” dedi.

Transfer yaparken öncelikli olarak futbolcuların karakter yapılarını incelediklerinin altını çizen Çapanoğlu şunları söyledi;

“Zaten bizimde en büyük beklentimiz oydu. Bu grubu transfer ederken en çok bu noktaya dikkat etmiştik. Bu şekilde tercihte bulunmasaydık, transfer yapmak daha kolay olurdu. Ama bizim için öncelikli olan takım için bu ortamı sağlamaktı. Kamp inanılmaz derecede faydalı geçti. Futbolcularımız gayet arzulu ve istekli bir şekilde çalıştılar.”

“4 TRANSFER YAPACAĞIZ”

28 Temmuz’da Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası Tesisleri’nde başlayacak olan kamp çalışmalarına kadar takımdaki eksik bölgeleri tamamlamak istediklerini ifade eden Mustafa Çapanoğlu, “Kampa kadarda eksik bölgelerimizi tamamlayabilirsek iyi olur. Bu noktada da çalışmalarımız devam ediyor. Üst ligden istediğimiz oyuncular var. Eğer onları transfer edebilirsek kadromuz çok iyi olacaktır. Onlarda hazırlık maçları oynuyorlar. İki orta saha, bir stoper ve bir sağ bek alıp transferi noktalamayı düşünüyoruz. 28 Temmuz’da başlayacak olan kampımız 20 Ağustos’ta sona erecek. Kamp süresi boyunca takıma bir gün izin vermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

“6 VEYA 7 TANE HAZIRLIK MAÇI YAPACAĞIZ”

Topuk Yaylası’nda 6-7 tane hazırlık maçı yapacaklarını dile getiren Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu, “2. etap kamp çalışmalarımız çerçevesinde 6-7 tane hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Üst liglerde ki takımlarla hazırlık maçı yapma şansımız yok. Çünkü onların ligleri başlıyor. Alt liglerde ki takımlarla hazırlık maçı yapmamız bizim için daha iyi olacaktır. Çünkü nasıl biz Galatasaray ve Fenerbahçe gibi takımlarla maç yaparken performansımız gündelik olarak artış gösteriyorsa, onlarında bize karşı bakışı farklı oluyor. Bizde bu sayede takımımızın seviyesini daha iyi görüyoruz. Süper Lig’den takımlarla yaptığımızda o maçlık performans bizi kandırabiliyor. Bu kampta eksiklerimizi giderip sezona iyi bir giriş yapmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV