Metehan Babaş A Spor’a konuk oldu BiZE YAKIŞMAZDI

Kırmızı siyahlıların, Bucaspor maçında gösterdikleri Fair-Play ruhu, Türkiye’nin spor gündemine oturdu. Geçtiğimiz gece A Spor’un canlı yayın konuğu olan Metehan Babaş, kendilerinin hak etmediği puanı almak istemediklerini belirterek, Kastamonuspor’a spor ahlakı dışındaki hareketlerin yakışmayacağını vurguladı.

Metehan Babaş  A Spor’a konuk oldu BiZE YAKIŞMAZDI

 

Kırmızı siyahlıların, Bucaspor maçında gösterdikleri Fair-Play ruhu, Türkiye’nin spor gündemine oturdu. Geçtiğimiz gece A Spor’un canlı yayın konuğu olan Metehan Babaş, kendilerinin hak etmediği puanı almak istemediklerini belirterek, Kastamonuspor’a spor ahlakı dışındaki hareketlerin yakışmayacağını vurguladı.
Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Metehan Babaş, geçtiğimiz gece A Spor’da yayınlanan Son Sayfa programına konuk oldu. Bucaspor maçında gösterilen Fair-Play örneğini A Spor yorumcuları, Mustafa Göksu, Uğur Karakullukçu ve Ilgaz Çınar’a anlatan Başkan Babaş, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı. “Oyuncumuz girdiği ikili mücadele sonrası yerde kaldı. Rakibimiz de centilmenlik örneği göstererek topu taca attı. Taç atışı sonrası topu rakip kaleciye verirken top ağlara gitti. Teknik ekibimizde o anda bir oyuncu değişikliği yapıyordu ve olayı görmedi. Bu şekilde kazanacağımız puan veya puanların camiamıza yakışmayacağını düşünerek, gol atan oyuncuma kendi kalesine gol atma talimatı verdim. Sonuçta Kastamonuspor 1966’yı Süper Lig’de temsil etme hedefiyle çıktığımız yolda, Fair- Play ruhunu yansıtmak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı. Başkan Babaş’ı gösterilen Fair-Play ruhu için kutlayan A Spor yorumcularından Mustafa Göksu, “Kastamonuspor 1966, belki de maçı çevirebilecekken böyle bir girişimde bulundu. Ben kırmızı siyahlıları gösterdikleri Fair-Play duruşu nedeniyle tebrik ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER