banner29
27 Mart 2019 Çarşamba

Merkez Spor Salonu için İHALE AĞUSTOS’TA

Kastamonu Merkez Spor Salonu’nun dün yapılması beklenen ihalesi Ağustos ayına ertelendi. Eski Şerife Bacı Hastanesi’nin bulunduğu alana yapılacak olan 2 bin 575 seyirci kapasiteli spor salonunun ihalesinin elektronik ve mekanik işlerde yapılması gereken güncellemeler nedeniyle ertelendiği belirtildi.

27 Temmuz 2018 Cuma 08:57
Merkez Spor Salonu için  İHALE AĞUSTOS’TAKastamonu Merkez Spor Salonu’nun dün yapılması beklenen ihalesi Ağustos ayına ertelendi. Eski Şerife Bacı Hastanesi’nin bulunduğu alana yapılacak olan 2 bin 575 seyirci kapasiteli spor salonunun ihalesinin elektronik ve mekanik işlerde yapılması gereken güncellemeler nedeniyle ertelendiği belirtildi.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş da önceki akşam gazetecilere yaptığı açıklamada, spor salonunun ihalesinin çok yakın zamanda yapılacağını belirtti ve “Türkiye’deki en modern şeklide yapılacak bir salon olacak. Hareket edebilen tribünleri ile çok amaçlı kullanılan bir spor salonunu şehre kazandıracağız” dedi.

2 bin 575 kişi kapasiteli spor salonunda 922 kapasiteli teleskopik tribün, 1 adet müsabaka basketbol sahası, 3 adet antrenman basketbol sahası, 4 adet antrenman salonu, 218 metre iki kulvarlı koşu pisti, 6 adet sporcu soyunma odası, 4 adet antrenör soyunma odası, 3 adet hakem soyunma odası, 1 adet hakem ofisi, 1 adet ilk yardım odası, 1 adet doping kontrol odası, 4 adet idari ofis, 2 adet fitness salonu, 3 adet fitness stüdyo, 3 adet VİP salonu, 1 adet toplantı salonu, 1 adet basın toplantı odası, 2 adet mescit, 64 araçlık kapalı otopark, 2 adet kafeterya, 4 adet büfe olacak.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV