KSK yönetimi geri döndü

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta yer alan Kastamonuspor'da olağanüstü genel kurul sonucunda istifa eden yönetim kurulu üyeleri, Başkan Enes Ege Aygün önderliğinde istifalarını geri çektiklerini açıkladı

KSK yönetimi geri döndü

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta yer alan Kastamonuspor'da olağanüstü genel kurul sonucunda istifa eden yönetim kurulu üyeleri,  Başkan Enes Ege Aygün önderliğinde istifalarını geri çektiklerini açıkladı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “30 Temmuz 2021 tarihinde GMG Kastamonuspor Derneği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeliklerinden çıkacak herhangi bir başkan adayının önünü açmak için asil ve yedek üyeler olarak istifa etmiş olduğumuzu bildirmiştik. Ancak gelinen süreçte gerçekleşen Genel Kurullarda kulübümüze başkan adayı çıkmaması ve ilimizdeki afetten dolayı hemşerilerimizin doğal olarak mesailerini afet bölgelerine harcamasından dolayı kulübümüzde Federasyon nezdinde imza yetkilisi kalmamasını da göz önüne alarak Yönetim ve Denetim Kurulu olarak istifalarımızı 20.08.2021 tarihinde geri çekmiş bulunmaktayız. Kulüp Yönetimimiz görevinin başında olup, çalışmalara olağan şekilde devam etmektedir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER