KSK Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım “Bundan sonra inşallah her maçımız dolu geçer” Bizim olduğumuz yerde rehavet olmaz

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım dün yaptığı açıklamada Utaş Uşakspor’u mağlup ederek galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi.

 KSK Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım  “Bundan sonra inşallah her maçımız dolu geçer” Bizim olduğumuz yerde  rehavet olmaz
banner72

 

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım dün yaptığı açıklamada Utaş Uşakspor’u mağlup ederek galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi.

‘Bizim olduğumuz yerde rehavet olmaz’ diyen Ahmet Yıldırım, “Sezon sonunda eğer şampiyonsak o zaman sevincimizi, mutuluğumuzu ve gururumuzu yaşarız” dedi.

Gazi Stadı’nda taraftarı görmek istediklerinin altını çize başarılı teknik adam, “Bu takım bu şehrin takımı. Taraftarın desteği futbolcularımızı motive ediyor” açıklamasında bulundu.

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım dün yaptığı açıklamada Utaş Uşakspor’u mağlup ederek galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi.

Ahmet Yıldırım açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Yoğun bir dönemden Ergene Velimeşespor galibiyeti ile çıktık. Zorlu bir periyottan çıkmamıza rağmen galibiyet alışkanlığı kazanan bir takım haline geldik. Buda hedeflerimizin yükselmesine neden oldu. Bu hedefi ve çıtayı kaldırabilecek oyuncularımız var. Her maçımız zor geçiyor. Özellikle bu hafta Gazi Stadı’nda oynayacağımız Uşakspor maçı diğerlerine oranla daha zor geçecektir. Çünkü Uşakspor’da son 3 maçını kazanarak Kastamonu’ya gelecek. Genç ve iyi mücadele eden bir takımla karşı karşıya geleceğiz. Artık böyle rakiplere alıştığımızı düşünüyorum. Ne kadar rakiplerimiz alt sırada görünse de, tempo olarak sahada çok çok daha iyilerdi. Zor maçlardan kazanarak çıktık bu alışkanlığımızın devam etmesini istiyoruz.

“REHAVETE KAPILACAK BİR TAKIMIMIZ YOK”

Takımın genel durumu çok iyi. Seri galibiyetler sürerken rehavete kapılacak bir takımımız yok. Hepsi bilinçliler ve genç olmalarına rağmen tecrübeliler. Kazanmanın verdiği o morali korumak için aralarında konuşuyorlar ve dikkat ediyorlar. Böyle bir rehavet ortamı söz konusu olmuyor.  Daha zorlu maçlar oynayacağımız için buna göre çalışmalarımızı ve birliğimizi daha üst seviyeye çıkartmaya çalışıyoruz. Kendimizi takım ve bireysel anlamda geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem mental olarak, hem de pratik olarak dikkat ediyoruz. Her hangi bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Rehavet bizim olduğumuz yerde asla olmaz. Lig sonuna kadar her maçımız final. Lig sonunda eğer şampiyonsak, o zaman sevincimizi, mutluğumuzu ve gururumuzu yaşarız.

“BİZİ ÜZEN TARAFTARIN BİZE İNANÇLARI YOK GİBİ GELİYOR”

Bu hafta maçımız 1 Lira olarak ayarlandı. Baktığımız zaman Velimeşespor maçına Trakya ve İstanbul’dan gelen bir sürü taraftarımız oldu. Beni üzen tabiri caizse buradaki taraftarın bize inançları yok gibi geliyor. Gelenlerden Allah razı olsun azda olsa gelenler var. Geçen seneye göre çok farklı. Biz başarılı bir takımız ve tribünleri dolu bir şekilde yanımızda görmek istiyoruz.

“BUNDAN SONRA İNŞALLAH HER MAÇIMIZ DOLU GEÇER”

Geçtiğimiz sezon Play-Off çeyrek finalinde Sarıyer ile oynadığımız rövanş maçında tesislerden Gazi Stadyumu’na giderken bir tane kişi bize el sallamadı. Yolda alkış yapmadı. Kazanma havasına sokacak bir gelişme olmadı. Bu takım bu şehrin takımı. Üzücü bir olay. Stadyumun dolu olması ve taraftarın desteği takımı motive ediyor. Bizlere inanmaları için galibiyet ve çıkışımız sürüyor. Bundan sonra inşallah her maçımız dolu geçer.”

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER