KSK için destek turu

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, şehirden destek gelmesi durumunda yola devam edeceklerini açıklamıştı.

 KSK için destek turu

·         Vali Avni Çakır, Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve MHP İl Başkanı Emin Çınar, ilimizde faaliyet gösteren Kronospan Orman Ürünleri (SFC)  Fabrikası, DORTEK Kapı Fabrikası ve Küre’de faaliyetlerini sürdüren Etibakır A.Ş. Küre İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret ederek GMG Kastamonuspor için destek istedi.

 

İl protokolü GMG Kastamonuspor’un yeni sezon öncesinde aradığı maddi desteğin sağlanması için ilimizin önde gelen sanayi kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiriyor. 

Geçtiğimiz akşam Doğa Kültür Köyü’nde düzenlenen toplantıda GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, şehrin desteğini gördükleri takdirde aile olarak kulübe desteklerinin süreceğini, kendilerinden önceki borçların ve transfer yasağının kaldırılması noktasında şehir desteğini görmek istediklerini ifade etmişti.

Toplantı sonunda ise GMG Kastamonuspor’un geleceğine ilişkin olarak hafta boyunca çeşitli görüşmelerde bulunulması ve sonrasında da bunların ışığında hafta sonu itibariyle sonuç toplantısının yapılması yönünde karar alınmıştı.

Bu gelişme sonrasında Vali Avni Çakır, Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü ve MHP İl Başkanı Emin Çınar, ilimizde faaliyet gösteren Kronospan Orman Ürünleri (SFC)  Fabrikası, DORTEK Kapı Fabrikası ve Küre’de faaliyetlerini sürdüren Etibakır A.Ş. Küre İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Vali Çakır ve beraberindeki heyet, Kronospan Kastamonu SFC Fabrikası Genel Müdürü H.Akgün Okay, DORTEK Kapı Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ceritoğlu ve Küre İlçesi Etibakır A.Ş. İşletme Müdürü Ünsal Arkadaş’la görüşerek GMG Kastamonuspor’a destek istedi.

Ziyaretlerin ilimizdeki diğer sanayi kuruluşlarıyla devam edeceği de öğrenildi. 


Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER