banner38

banner46

banner47

25 Mayıs 2020 Pazartesi

KSK Başkanı Erkan Özcan KASTAMONUSPOR İÇİN KİM HAYIRLIYSA ONUN ARKASINDAN GİDERİZ

Dün kulüp binasında bir basın toplantısı düzenleyen Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, takımın her hafta üzerine koyarak ilerlediğini hafta sonu oynanacak olan Keçiörengücü maçını da kazanarak şampiyonluk yarışına devam etmek istediklerini söyledi.

13 Mart 2019 Çarşamba 10:56
 KSK Başkanı Erkan Özcan  KASTAMONUSPOR İÇİN  KİM HAYIRLIYSA ONUN  ARKASINDAN GİDERİZ
 

·        Kastamonu şehrinden nemalanan insanlar Kastamonuspor’u görmezden geliyor.”

·        “Belirli siyasi liderlerin isimlerinin oyları ile seçilen milletvekillerimiz Kastamonuspor’u yalnız bırakıyorlar.”

·        “Eğer sahip çıkılmıyorsa bizde bize en çok kim sahip çıkarsa ona ısınırız.”

·        “Kastamonuspor üzerinden vaat verenler şimdi gereğini yapsınlar. Biz 1 Nisan’da kimseden bir şey beklemiyoruz.”

Dün kulüp binasında bir basın toplantısı düzenleyen Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, takımın her hafta üzerine koyarak ilerlediğini hafta sonu oynanacak olan Keçiörengücü maçını da kazanarak şampiyonluk yarışına devam etmek istediklerini söyledi.

Kastamonuspor 1966’nın eski başkanı Salim Arpacıoğlu’nun kulübü 350 bin TL için icraya verdiğini ifade eden Erkan Özcan, “Bunun için kulübümüzün banka hesapları blokeli, para akışını sağlayamıyoruz. Maalesef bu durum Kastamonuspor için çok üzücü bir durum. Şehri dinamiklerinden gereğini yapmasını rica ediyorum” dedi.

“RANDEVU BİLE ALAMADIK”

İstanbul’daki Kastamonulu iş adamlarından gerekli desteği alamadıklarını söyleyen Özcan, “Orada bize sadece bir tane iş adamımız destek verdi. Oda Cengiz Aygün’dür. Onun dışında hiçbir iş adamımızdan bırakın desteği, randevu bile alamadık. Bunlardan bir tanesi de KASDER Başkanı Remzi Şen’dir. Kastamonu’nun ismini kullanarak İstanbul’da dernek başkanı olmak, bürokrasiyi halletmek çok kolay ama şehrin ihtiyaçlarına da cevap vermek gerekir” diye konuştu.  

“KASTAMONUSPOR İÇİN KİM HAYIRLIYSA ONUN ARKASINDAN GİDERİZ”

Yönetim olarak göreve geldiği günden bugüne kadar 4 milyon TL harcama yaptıklarını ifade eden Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, “Biz kimseden destek almadan göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 4 milyon TL harcama yaptık. Bunu Kastamonuspor adına yaptık. Kastamonu’dan ticari veya siyasi bir beklentimiz yok. Kastamonu şehrinden nemalanan insanlar Kastamonuspor’u görmezden geliyor.  Seçimler bizi ilgilendirmiyor. Şimdilik o konuya müdahil olmayacağız. 3 tane aday var. Bu adaylar Kastamonuspor üzerinden 31 Mart’a kadar spekülasyon yapmak isterlerse ortaya koydukları vaatleri gelip bizimle görüşsünler, bizi bir tatmin etsinler. 31 Mart’a kadar vaat vermek kolay ama 1 Nisan’da 5 senelik mazbatayı aldıklarında Kastamonuspor’u unutmaları da çok kolay. 31 Mart’tan önce insanlar gelsinler beni ve taraftarı tatmin edici vaatlerde bulunsunlar. Biz şuanda siyasete müdahil olmuyoruz ama kim gelip bizi projelerine inandırırsa seçime 1-2 hafta kala 10 gün kala Kastamonuspor için kim hayırlıysa onun arkasından gideriz” açıklamasında bulundu.

“TÜRKİYE’DE MİLLETVEKİLİ NE İŞ YAPAR?”

‘Türkiye’de milletvekili ne iş yapar?’ diyen Erkan Özcan konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Türkiye’de milletvekili ne iş yapar? Bilmiyorum cahilliğime verin. Milletvekili gider Öğretmen Evi’nde kağıt mı oynar? Yada bulunduğu ilin sadece kadın hentbol takımının maçlarına mı gider? Futbol takımına hiç destek olmaz mı? Bir kere gelip görünmez mi? Bir kere gelse de o mübarek yüzü görüp bizde cennetlik olsak. Avrupa’da halk milletvekilinin patronudur. Türkiye’de belirli siyasi liderlerin isimlerinin oyları ile seçilen milletvekillerimiz Kastamonuspor’u yalnız bırakıyorlar. Maçlarımıza katılan tek milletvekilimiz Metin Çelik’tir ve son hafta Hasan Baltacı’dır. Onlara da buradan teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmadıkları için. Milletvekilleri sadece Öğretmen Evi’nde kağıt ve taş oynayıp kadın hentbol takımını takip ederse gelecek dönem bende bu görevi yapabilirim. Güzel bir maaş var herhalde bunun karşılığında.

“HERKESE BİR HAFTALIK SÜRE VERİYORUM”

Bugün 12 Mart, seçimlere kadar çok önemli iki maçımız var. Bu iki maçı yenersek şampiyonluğa çok yakınız. Takımımız emin adımlarla şampiyonluğa gidiyor. Bazı maddi konularda tıkanmaya yakınız. İnsanlar bizi vaat aracı olarak kullanmak istiyorsa, bu iki maçtan önce bize destek çıksınlar. Eğer sahip çıkılmıyorsa bizde bize en çok kim sahip çıkarsa ona ısınırız. Bir hafta sonra ulusal bir kanala konuk olacağım. Bugün üstü kapalı konuştum. O gün her şeyi netliği ile konuşacağım. Onun için herkese bir haftalık süre veriyorum. Kastamonu’ya hizmet için görevli olan insanlar biran önce Kastamonuspor’a hizmet etmek zorunda olduklarını anlarlar inşallah. Onlara bir haftalık süre. İnşallah gerekli tepkileri verirlerde bizde kendimizi yormayız ve Cumartesi günkü maçtan sonra şampiyonluğa odaklanırız.

“1 NİSAN’DA KİMSEDEN BİR ŞEY BEKLEMİYORUZ”

Şuanda Kastamonuspor’a sahip çıkma zamanı. Çünkü Mart ayı bittiğinde lig büyük ihtimalle bitecektir. Biz Mart ayından önce gerekli ödemelerimizi yaparsak adım adım şampiyonluğa ilerleriz. Ama bunu yapamazsak istem dışı iki maçtan alacağımız kötü sonuç bizi Play-Off potasına sokacak ve şampiyonluktan edecektir.  Bize Sarıyer ve Keçiörengücü maçlarından önce destek sağlarlarsa ben siyasetten bir şey anlarım. O zaman gerçekten Kastamonuspor üzerinden yapılan vaatler yerini bulmuş olur. Ben Manisa maçına çıkmadan önce bana iş işten geçtikten sonra destek verseler ne vermeseler ne. Benim bu 15 günüm şampiyonluğumu belirleyecek. Zaten zamanımız olsa Erkan Özcan olarak bende belirli ödemeleri yaparım. Kısa süre içerisinde 4 milyon gibi bir ödeme yaptığımız için maddi olarak tıkanıklık yaşadık. Bizim 15-20 günlük bir sıkışıklığımız var. Kastamonuspor üzerinden vaat verenler şimdi gereğini yapsınlar. Biz 1 Nisan’da kimseden bir şey beklemiyoruz.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV