banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
19 Nisan 2019 Cuma

KSK 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu -Beklentileri karşılayacak bir takım oluşturduk

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapaoğlu, “Aile ortamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Futbolcuların birbirlerine karşı olan saygısından, antrenman ve hazırlık maçlarında ki performanslarından memnumum. Şehrin beklentilerini karşılayacak bir takım oluşturduk. Bu yıl başarılı olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Aciksoz Haber -->
13 Ağustos 2018 Pazartesi 10:35
KSK 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu  -Beklentileri karşılayacak    bir takım oluşturduk
 

       Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapaoğlu, “Aile ortamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Futbolcuların birbirlerine karşı olan saygısından, antrenman ve hazırlık maçlarındaki performanslarından memnumum. Şehrin beklentilerini karşılayacak bir takım oluşturduk. Bu yıl başarılı olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

      Transfer çalışmaları hakkında da bilgiler veren Mustafa Çapanoğlu, “Kadronun şuan ki durumundan memnumun. Ancak stoper mevkiinde yetenek olarak olmasa da sayısal olarak eksikliğimiz mevcut. Görüştüğümüz futbolcular var. Onlardan bir tanesini kadromuza katıp transferi noktalamak istiyoruz” diye konuştu.

Topuk Yaylası’nda devam eden kamp çalışmaları ve yeni sezon hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlıu, “Yeni sezondan başarıya ulaşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Futbolcuların Kastamonu’da başlayıp Topuk Yaylası’nda devam eden kamp çalışmalarında özverili ve istekli bir şekilde çalıştığını bu durumdan da memnuniyet duyduğunu ifade eden Mustafa Çapanoğlu şunları söyledi;

“Aile ortamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Futbolcularım özverili ve istekli bir şekilde çalışıyor. Kastamonu’da başlayan ve Topuk Yaylası’nda devam eden kamp çalışmalarımızda antrenman kaçıran futbolcumuz olmadı. Bu durumu bizi çok mutlu ediyor. İnşallah herhangi bir sorun yaşamadan kampı tamamlarız. Şuanda yüzde 100 hazır değiliz. Yeni bir takımız, futbolcularımızın birbirlerini tanıma ve ortak hareket edebilmeleri için zamana ihtiyaçları var. Şuan ki kamp sürecini en iyi şekilde değerlendirip futbolcularımızı en iyi şekilde lige hazırlamak istiyoruz. Ligin 4’üncü veya 5’inci haftasında gerçek Kastamonuspor 1966’yı bütün futbol severlere izleteceğimizi düşünüyorum.

“STOPER MEVKİİNDE EKSİKLİĞİMİZ VAR”

Kadronun şuan ki durumundan memnumun. Ancak stoper mevkiinde yetenek olarak olmasa da sayısal olarak eksikliğimiz mevcut. Stopere transfer yapmak için çalışmalarımız sürüyor. Şuan görüştüğümüz futbolcular var. Onlardan bir tanesini kadromuza katıp transferi noktalamak istiyoruz. Tabi transfer noktasında net konuşmak doğru olmaz. Oynayacağımız hazırlık maçlarında bir eksiklik gözümüze çarparsa o eksikliği gidermek içinde çalışmalar yürütürüz. Ancak şuan ki planlamamızda kaliteli bir stoperi kadromuza katıp transferi noktalamak var. Adana Demirspor’dan denemeye aldığımız 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Yusuf Emre Alyaprak’ın performansından memnumun. Şuanda bonservisi Adana Demirspor’da bulunuyor. Eğer kadromuza katmayı başarabilirsek uzun yıllar Kastamonuspor 1966’ya hizmet edecektir.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV