banner38

banner39

banner46

banner47

banner29
14 Ekim 2019 Pazartesi

KSK 1966 Başkanı Erkan Özcan Özür söz konusu değildir

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, 30 Mart tarihinde Ajans37’de yayınlanan programda AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü’den özür dilemediğini söyledi. Özcan, “Sayın Hakki Köylü’den bir özür söz konusu değildir. Sadece onu yıprattığımı ve şahsi bir sorunum olduğunu düşünmüşse bunun böyle olmadığını belirttik” dedi.

03 Nisan 2019 Çarşamba 11:07
KSK 1966 Başkanı Erkan Özcan Özür söz konusu değildirKastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, 30 Mart tarihinde Ajans37’de yayınlanan programda AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü’den özür dilemediğini söyledi. Özcan, “Sayın Hakki Köylü’den bir özür söz konusu değildir. Sadece onu yıprattığımı ve şahsi bir sorunum olduğunu düşünmüşse bunun böyle olmadığını belirttik” dedi.

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, 30 Mart tarihinde Ajans37’de yayınlanan programda AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü’den özür dilemediğini söyledi

Pazartesi günü gazetelerde çıkan haberin yanlış anlaşılma olduğunu söyleyen Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan şunları söyledi; “Pazartesi gazetelerde çıkan Erkan Özcan, Hakki Köylü’den özür diledi haberleri yanlış anlaşılmadan ibarettir. Belirtiyim ki, demek istediğim sudur. Sayın Hakki Köylü ile hiç bir şahsi sıkıntımız veya yıpratma politikamız yoktur. Kendisini Kastamonuspor’a sahip çıkmadığı için eleştirdik ve eğer bize sırtını çevirmeye devam ederse, eleştirilerimizde o yönde devam edecektir. Siyasi veya şahsi hiç bir sıkıntımız kimseyle yoktur ve bilinmelidir ki Allah'tan başka kimseden korkumuz yoktur. Zaten yaptığımız ithamları da yalanlanmamakla birlikte, bütün Kastamonu halkının bildiği itamlardır. Kimse kendini Kastamonu halkından güçlü görmesin. Bu haber nasıl özür diledi haberi oldu bilgim yok. Ama herkesi Facebook Ajans37 sayfasındaki 30 Mart 2019’daki yayını izlemeye davet ediyorum. Sayın Hakki Köylü’den bir özür söz konusu değildir. Sadece onu yıprattığımı ve şahsi bir sorunum olduğunu düşünmüşse bunun böyle olmadığını belirttik.”


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV