banner38

banner46

banner47

27 Mayıs 2020 Çarşamba

KSK 1966 Başkanı Erkan Özcan -KULÜP BAŞKANI OLARAK DEVAM ETMEK İSTERİM

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, dün yaptığı yazılı açıklama ile geride bıraktığımız sezonu değerlendirdi. Kulüp başkanı olarak göreve devam etmek istediğini ifade eden Erkan Özcan, “Tabii yine bu şehir beni bu göreve layık görürse” dedi.

17 Mayıs 2019 Cuma 09:45
KSK 1966 Başkanı Erkan Özcan  -KULÜP BAŞKANI OLARAK  DEVAM ETMEK İSTERİM 
Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, dün yaptığı yazılı açıklama ile geride bıraktığımız sezonu değerlendirdi. Kulüp başkanı olarak göreve devam etmek istediğini ifade eden Erkan Özcan, “Tabii yine bu şehir beni bu göreve layık görürse” dedi.

·         Kastamonuspor 1966 başkanı olmaktan şeref duyduğunu ifade eden Erkan Özcan, “Şehrimizin takıma bizden daha iyi hizmetlerde bulunacak hemşerilerim varsa eğer onların da önünü açmak adına gerekli her şeyi yapar, tribünde taraftarlığımıza devam ederiz” diye konuştu.

Kastamonuspor 1966 Başkanı Erkan Özcan, dün yaptığı yazılı açıklama ile geride bıraktığımız sezonu değerlendirdi. Hedeflerine ulaşamadıkları için üzgün olduklarını ifade eden Erkan Özcan, “Elbette hedeflerimize ulaşamadığımız için üzgünüz; 74 puanla bir üst lige çıkamayan ender takımlardanız. Göreve geldiğimizden bu yana 17 maçlık, yani 51 puanlık serüveni 41 puanla tamamladık. Görev süresi içerisindeki maçları dikkate alırsak en çok puan toplayan, en az gol yiyen ve en çok gol atan takımı oluşturduk. Tabii bunların pek bir önemi yok, ama futbol anlamında ne denli başarılı olduğumuz ortada ve bunları kulüp ortalamasının altında olan futbolcu maliyetleriyle başardık. Son bir aydır kamuoyunda ‘dilenci başkan’ olarak anıldım, ama bundan hiç gocunmadım. Çünkü istediğim şeyleri kulüp için istedim, hayatımda kimseden şahsım adına borç bile istemedim. Son dönemlerde maddi sıkışıklığa girdik ve bu sebeplerden dolayı Ankara’da oynanan Hacettepe maçından sonra futbolcuları kontrol etmek zorlaştı. Psikolojik bir düşüş yaşadık. Manisa’dan lider döndük, ama bürokrasi bizi yapayalnız bıraktı. Play-Off sürecinde keza öyle.  Kulübün bütün yükü omuzlarımdayken tek başıma kaldığım dönemler oldu. Eğer birlik olabilseydik belki sonuç daha farklı olabilirdi, ama kaybedilmiş bir şey yok.  Şahsım adına düşüncem şöyledir: Güçlü, dinamik, yapıcı yeni bir yönetimin oluşturulması, tabii ki şehrin dinamiklerinin, abilerinin ve seçilmişlerinin oluşturacağı bir liste… Ben de yarım kalan işi tamamlamak üzere kulüp başkanı olarak devam etmek isterim. Tabii yine bu şehir beni bu göreve layık görürse. Maddi imkanımız olursa takımı muhafaza eder, bir-iki takviyeyle 2019-2020 sezonunda rekor bir puanla şampiyon oluruz. Maddi imkanlar kısıtlı kalırsa yine Türkiye ve Avrupa’dan genç yeteneklerle ligde kalacak bir takım oluşturup maddi imkanların olgunlaşmasını bekleriz. Şahsım adına, başkanı olmaktan şeref duyduğum bu kulübe, eğer şehrimiz layık görürse görevimize devam etmek, şehrimizin takıma bizden daha iyi hizmetlerde bulunacak hemşerilerim varsa eğer onların da önünü açmak adına gerekli her şeyi yapar, tribünde taraftarlığımıza devam ederiz.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV