Kovid-19 tedbirli kuşak terfi heyecanı!

Kastamonu Erişen Spor Kulübü Taekwondo ve Kick Boks sporcuları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan kuşak sınavında ter döktü. Kastamonu'da faaliyetini sürdüren Erişen Spor Kulübü, taekwondo ve kick boks branşlarında2020 yılının ikinci önem kuşak sınavını gerçekleştirdi. Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapılan sınava katılma hakkı elde eden 25 sporcu üst kuşağa terfi etmek için çaba sarf etti.

Kovid-19 tedbirli kuşak terfi heyecanı!

 

Kastamonu Erişen Spor Kulübü Taekwondo ve Kick Boks sporcuları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan kuşak sınavında ter döktü. Kastamonu'da faaliyetini sürdüren Erişen Spor Kulübü, taekwondo ve kick boks branşlarında2020 yılının ikinci önem kuşak sınavını gerçekleştirdi. Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapılan sınava katılma hakkı elde eden 25 sporcu üst kuşağa terfi etmek için çaba sarf etti.

Sınav Komisyon Başkanlığını Murat Şengül, üyeliklerini ise Reyhan Şengül, Bünyamin Başyiğit ve Ayşe Saygı yaptı. Kuşak sınavları hakkında bilgi veren Erişen Spor Kulübü Başkanı ve antrenörü Murat Şengül; “Taekwondoda kuşak sınavı yılda üç kez, Kick Boks'ta dört kez yapılıyor. 2020 yılının ikinci kuşak sınavını yapıyoruz. Sporcularımıza başarılar dilerim” dedi. Mart ayından bu yana ülkemiz ve tüm dünyanın koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele ettiğini belirten Şengül; “Spor salonları 1 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyet göstermeye başladı. Kulübümüzde alınması gereken tüm tedbirleri alarak çalışmalarımıza başladık. Antrenmanlarımız 5 grup halinde az sayıda sporcu ile sosyal mesafe korunarak yapılıyor.”

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER